Zonguldak, Türkiye

Zonguldak Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Zonguldak Uçuşları

Tüm Zonguldak uçak bletlerini tek ekranda görün

Fikir Paylaş

Zonguldak Hakkında

Zengin tarihi bir geçmişi olan göz alabildiğince yeşili, bin yıllık mağaraları, doğal ve tarihi güzellikleriyle Zonguldak görülmeye değer bir ildir. Zonguldak ve çevresi; Hitit, Frig, Pers, Roma, Bizans, Selçuklu, Danişmend, Candaroğulları ve Osmanlı dönemleri yaşamıştır. Zonguldak şehir merkezi, maden kömürünün bulunması sonucu 1849 yılında yerleşim yeri olarak kurulmaya başlanmıştır.

Zonguldak Fotoğrafları

Zonguldak Şehir Rehberi
 
Zonguldak Şehir Rehberi
 
Zonguldak Şehir Rehberi
 
Zonguldak Şehir Rehberi

Zonguldak Uçak Biletleri

Zonguldak, Karadeniz sahilinin incisi gibidir. Deniz kıyısında yer alan şehir, yeryüzünün engebeli yapısı sayesinde pek çok eve eşsiz Karadeniz manzarası imkanı sunmaktadır. Denize yakın olmayan eski bir ev bile, ev tepelerin üzerinde olduğu için huzur verici deniz manzarasına sahiptir. Ayrıca bölgenin zengin maden yatakları, özellikle de kalorisi yüksek Zonguldak kömürü sayesinde ekonomi sürekli canlıdır. Ticari liman konusunda da gayet şanslı olan Zonguldak, hem ticari potansiyelini hem de turistik potansiyelini çok iyi kullanmaya başarabilmiş bir şehirdir.

2007 yılında faaliyete geçen Zonguldak Çaycuma Havalimanı, ilk zamanlar ilgi ile karşılanmış, fakat zaman içerisinde civar illerdeki havalimanlarının sefer imkanlarının çeşitliliği yüzünden günümüzde çok fazla rağbet görmemektedir. Zonguldak havaalanında şu anda sadece dönemsel olarak tarifeli uçuşlar yapılmaktadır.

Siz de Zonguldak uçak bileti almak istediğinizde bizim online uçak bileti sistemimizden biletinizi güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Zonguldak Uçuşları

Mardin
 
 
Adıyaman
 
 
Yalova
 
 
Diyarbakır
 
 
Mersin
 
 
Isparta
 
 

Haritada Zonguldak

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları