Van, Türkiye

Van Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Van Uçuşları

Doğu` nun Paris` i Van şehrine online uçak bileti alın

Fikir Paylaş

Van Hakkında

Van ve çevresi, coğrafya bakımından önemli bir konumu olduğu için çok eski dönemlerden beri yerleşim alanı olmuş, birçok uygarlığın izlerini üzerinde barındırmıştır. Urartu Medeniyetine başkentlik yapan Van, bugüne değin, Hurriler, Hititler, Persler, Medler, Selçuklular, Osmanlılar gibi birçok kültürü bağrında taşımıştır. Van Gölü, Akdamar Kilisesi, "kaleler kenti" olarak anılmasını sağlayan kaleleri, dünyaca ünlü kedisi ve pek çok turizm aktivitesine olanak veren coğrafyası ile Doğu`nun önemli

Van Fotoğrafları

Van Şehir Rehberi
 
Van Şehir Rehberi
 
Van Şehir Rehberi
 
Van Şehir Rehberi

Van Uçak Biletleri

Van şehri, binlerce yıldır bölgesinin en gözde yerleşim yerlerinden biri olmuştur. Besberrak bir göl kenarında olması, verimli toprakları ve Asya ile Anadolu arasında bir köprü konumunda oluşu çeşitli devletlerin tarih boyunca Van` ı elde etme isteğini beslemiştir. Günümüzde özellikle Van Gölü ve çevresi, tarihi ve doğal güzellikleri ile ağırlıklı olarak yerli turistin ilgisini çekmektedir.

1943 yılında hizmete açılan Van Havalimanı` nın adı 2001 yılında Van Ferit Melen Havalimanı olarak değiştirilmiştir. Özellikle son yıllarda havayolu ulaşımının yaygınlaşması ile Van uçak seferleri de artmış ve Van Havalimanı günümüzde Türk Hava Yolları, Anadolujet, Sunexpress, Pegasus, Atlasjet ve Borajet` in düzenli olarak Van uçuşları gerçekleştirdiği bir kalkış ve varış noktası olmuştur. Van yurtdışı uçuşlarına da 2009 yılında pistlerini açan Ferit Melen Havalimanı, yurtdışı havayolu firmalarının dönemsel olarak tarifeli yurtdışı uçuşları gerçekleştirdiği bir havalimanıdır.

Siz de Van` a uçak bileti almak veya Van şehrinden uçakla ayrılmak istiyorsanız, hem yurtiçi hem yurtdışı tüm Van uçuşlarını karşılaştırıp dilediğiniz uçuşa anında online bilet alabileceğiniz uçak bileti sistemimiz tam size göre. Karşılaştırmalı bilet sistemimiz ile en ekonomik Van uçak biletleri bir tık uzağınızda.

Direkt veya Aktarmalı Van Uçuşları

Muş
 
 
Manisa
 
 
Çanakkale
 
 
Denizli
 
 
Bursa
 
 
İzmir
 
 

Haritada Van

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları