Üsküp, Makedonya

Üsküp Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Üsküp Uçuşları

Makedonya` nın incisi Üsküp` e uçak bileti bulun

Fikir Paylaş

Üsküp Hakkında

Makedonya’nın başkenti Üsküp, ülkenin tek büyük akarsuyu Vardar Nehri’nin iki kıyısında kuruludur. Bir yakada Arnavutlar ve Müslümanlar, diğer tarafta Ortodoks Hıristiyanların yaşadığı kent aynı zamanda tarihi bir Osmanlı yerleşimidir. Kentte Makedonlardan sonra Arnavutlar ikinci, Türkler üçüncü etnik grup olma özelliğine sahip. Makedonlar Üsküp’ü Skopje olarak adlandırıyor. Ülkenin adı büyük tartışmalara sebep oluyor.

Üsküp Fotoğrafları

Üsküp Şehir Rehberi
 
Üsküp Şehir Rehberi
 
Üsküp Şehir Rehberi
 
Üsküp Şehir Rehberi

Üsküp Uçak Biletleri

Makedonya` nın en gelişmiş şehri ve başkenti olan Üsküp, tarihle doğanın uyum içinde olduğu yapısı, sizlere yabancı gelmeyecek kültürü ve lezzetleri ile sizlere tanıdık ama ilginç bir deneyim sunuyor.

Üsküp Büyük İskender Havalimanı, Makedonya`nın başkenti Üsküp`te yer alan havalimanıdır. Makedonya’nın en büyük ve en işlek iki havalimanından biridir. Üsküp`teki Petrovec köyünün 17 km güneydoğusunda yer alır.

Siz de bizim karşılaştırmalı yurtdışı bilet sistemimizi kullanarak tüm yurtdışı uçak bileti fiyatlarını tek ekranda karşılaştırabilir; oturduğunuz yerden  en ekonomik Üsküp uçuş biletinizi bir tıkla satın alabilirsiniz.  Bu doğa ve tarih cenneti bir tık kadar uzağınızda…

Direkt veya Aktarmalı Üsküp Uçuşları

Bayburt
 
 
Lefkoşa
 
 
Ankara
 
 
Ağrı
 
 
Ordu
 
 
İstanbul
 
 

Üsküp Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları