Uşak, Türkiye

Uşak Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Uşak Uçuşları

Pahabiçilmez hazineler diyarı Uşak uçak biletleri burada

Fikir Paylaş

Uşak Hakkında

Uşak İç Ege Bölgesinde Batı ve Orta Anadolu`yu birbirine bağlayan bölgede bulunmaktadır. Yerleşimin Eski Tunç Çağına uzandığı Uşak`ta Frigya, Lidya, Pers, Roma, Doğu Roma, Selçuklu, Bizans ve Osmanlı egemenliği hüküm sürmüştür. Bu dönemlere ait eserler ilin turizm potansiyelini oluşturmaktadır. Uşak`ın en önemli turistik değeri, Müzesinde sergilenen, Lidya Döneminin en görkemli eserleri olarak bilinen dünyaca ünlü "Karun Hazineleri"dir.

Uşak Fotoğrafları

Uşak Şehir Rehberi
 
Uşak Şehir Rehberi
 
Uşak Şehir Rehberi
 
Uşak Şehir Rehberi

Uşak Uçak Biletleri

Uşak şehri, özellikle Türkiye` nin Doğusu ile Batı` sını birleştiren otoyollar için kilit taşı konumundadır. Bu otoyolların şehrin içerisinden geçmesi, pek çok kişinin dolaylı olarak bu şehirde bulunmuş olduğu gerçeğini doğurmaktadır. Tabi günümüzde Uşak, sadece anayol üzeri bir şehir olarak değil, tarihi ve kültürel mirasları ile daha çok tanınmaktadır. Bu mirasların en önemlisi, paha biçilemeyen antik çağ hazinesi Karun Hazineleri` nin bu şehirde yer almasıdır.

1998 yılında hizmete giren Uşak Havalimanı, zaman içerisinde talebin az olması sebebi ile birkaç defa uçuşlara kapatılmış; 2014 yılı itibari ile ağırlıklı olarak Uşak - İstanbul uçuşları gerçekleştirmek üzere bu havalimanı tekrar faaliyete geçmiştir.

Siz de Uşak şehrinden uçak bileti almak veya Uşak` a uçak seyahati yapmak istiyorsanız bizim online uçak bileti sistemimiz sayesinde hiç yerinizden kalkmadan Uşak uçuşuna online bilet alabilirsiniz. Karşılaştırmalı uçak bileti sistemimiz bir tık uzağınızda.

Direkt veya Aktarmalı Uşak Uçuşları

Ordu
 
 
Siirt
 
 
Kayseri
 
 
Manisa
 
 
Çanakkale
 
 
Muş
 
 

Haritada Uşak

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları