Uruguay

Uruguay Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Uruguay Uçuşları

Tüm Uruguay uçuşlarını tek ekranda görün

Fikir Paylaş

Uruguay Hakkında

Porton de Campo; Şehrin kapısını oluşturan bu asma köprü 1745`te inşa edildi. Tamamen restore edilmiş köprünün etrafı surlarla çevriliydi. Plaza Mayor; Asma köprüyü geçer geçmez karşınıza çıkan Plaza Mayor şehrin en eski meydanı. Eski şehir ise bu meydanın çevresinde yayılmış. Meydanın batısında ise 17. ve 18. yüzyılın geçmişinden örnekler sunan Municipal Müzesi yer alıyor.

Uruguay Fotoğrafları

Uruguay Ülke Rehberi
 
Uruguay Ülke Rehberi
 
Uruguay Ülke Rehberi
 
Uruguay Ülke Rehberi

Uruguay Uçak Biletleri

Güney Amerika Kıtası` nın doğu kıyısında yer alan Uruguay, 186.925 km2’lik yüzölçümüne sahip bir kıyı ülkesidir. Güney Amerika’nın en yeşil ülkelerinden olan Uruguay, dünyaca ünlü plajları ve renkli kültürüyle sizlere unutamayacağınız bir deneyim yaşatacak.

Ülkenin en gelişmiş havalimanlarından olan başkent Montevideo’daki Montevideo Uluslararası Havalimanı ve Salto kentindeki Salto Uluslararası Havalimanı aracılığıyla Uruguay’a kolayca abilirsiniz.

Siz de sitemizi kullanarak tüm Uruguay uçuşlarını kolayca kontrol edebilir ve size en uygun olan uçuş için en ekonomik fiyatlarla online uçak bileti satın alarak ayrıcalıklı olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Uruguay Uçuşları

Edremit
 
 
Diyarbakır
 
 
Denizli
 
 
İstanbul
 
 
Dalaman
 
 
Çorlu
 
 

Uruguay Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları