Umman

Umman Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Umman Uçuşları

Umman` a en kolay ve hızlı uçuşu bulun

Fikir Paylaş

Umman Hakkında

Musendam, Hürmüz boğazında balina gibi birçok deniz canlısını yakından görebileceğiniz yüksek fiyortlarla çevrelenmiş görülmesi gereken yer. Sultan Sarayı, şehrin “Eski Muscat” olarak adlandırılan bölgesinde ve deniz kıyısında inşa edilmiş. Osmanlı mimarisinin izleri açıkça görülüyor. Muhteşem bir manzarayı kaçırmamak adına Bandar Jissah Tepesi’ne çıkıp tüm şehri seyretmeden buradan ayrılmayın.

Umman Fotoğrafları

Umman Ülke Rehberi
 
Umman Ülke Rehberi
 
Umman Ülke Rehberi
 
Umman Ülke Rehberi

Umman Uçak Biletleri

Arap Yarımadası` nın güneydoğu köşesinde bulunan Umman,  306.000 km2’lik yüzölçümüne sahip bir ülkedir. Kuzeydoğuda Umman Körfezi; güneyde Umman Denizi; güneybatıda Yemen Demokratik Halk Cumhuriyeti; batıda Suudi Arabistan; kuzeyde ve kuzeybatıda Birleşik Arap Emirlikleri` yle çevrili olan Umman,  Arap kültürünün renklerini derinlemesine keşfedebileceğiniz, tarih kokan sokakları ve muhteşem tatlar barındıran mutfağıyla sizleri adeta büyüleyecek.

Başkent Maskat’taki Maskat Uluslararası Havalimanı ve Salalah kentindeki Salalah Havalimanı aracılığıyla Umman’a ulaşım sağlanabilir.

Siz de sitemizi kullanarak tüm Umman uçuşları arasından, size en uygun uçuş için, hiç zorluk yaşamadan, en ekonomik fiyatlarla online uçak bileti satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Umman Uçuşları

Edremit
 
 
Alanya
 
 
Kayseri
 
 
Yalova
 
 
Afyonkarahisar
 
 
Kahramanmaraş
 
 

Umman Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları