Ukrayna

Ukrayna Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Ukrayna Uçuşları

Ukrayna için en ekonomik uçuşu bulun

Fikir Paylaş

Ukrayna Hakkında

Kırım bölgesi hala keşfedilmeyi bekleyen büyüleyici bir bölge olup tatil geçirmek için harika bir yerdir. Kırım sağlıklı maden suları ve şarapları ile ünlüdür. Karpatlar Ukrayna’nın Green inci olarak kabul edilir.Bu ülkenin en popüler tatil ve turistik merkezlerinden biridir. Kyiv (ayrıca Kiev olarak da bilinir), Dnipro Nehri üzerinde yer alan yaklaşık 3 milyon insanın manzaralı bir şehri, Ukrayna’nın hareketli başkentidir.

Ukrayna Fotoğrafları

Ukrayna Ülke Rehberi
 
Ukrayna Ülke Rehberi
 
Ukrayna Ülke Rehberi
 
Ukrayna Ülke Rehberi

Ukrayna Uçak Biletleri

Doğu Avrupa’da yer alan Ukrayna, 604.000 km2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. Kuzeyinde Beyaz Rusya; doğusunda Rusya Federasyonu; güneyinde Azak Denizi, Karadeniz, Moldavya ve Romanya; batısında Macaristan, Çek Cumhuriyeti ve Polonya yer alan Ukrayna, kendine has kültürü ve yaşamı, Orta Çağ’dan kalma eserleri ve doğasıyla sizleri etkisi altına alacak ilginç ve güzel bir ülke.

Ülkenin en çok kullanılan uluslararası havalimanları arasında yer alan başkent Kiev’deki Kiev Zhulhany Havaalanı ve Kiev Borispol Havaalanı; Odesa kent merkezine 7 km uzaklıkta olan Odesa Uluslararası Havalimanı ve Donetsk kentinde hizmet veren Donetsk Uluslararası Havalimanı aracılığıyla ülkeye ulaşım sağlanabilir.

Siz de karşılaştırmalı bilet sistemimizi kullanarak tüm Ukrayna uçuşlarını tek ekrandan karşılaştırabilir ve programınıza uygun ve ekonomik gördüğünüz herhangi bir uçuş için kolayca online uçak bileti satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Ukrayna Uçuşları

Ankara
 
 
Gazipaşa
 
 
Kars
 
 
Adana
 
 
Nevşehir
 
 
Trabzon
 
 

Ukrayna Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları