Türkmenistan

Türkmenistan Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Türkmenistan Uçuşları

Türkmenistan için en uygun uçuşları görün

Fikir Paylaş

Türkmenistan Hakkında

Orta Asya ülkelerinden olan Türkmenistan güneyden İran, batıdan Hazar denizi, kuzeyden Kazakistan, kuzeydoğudan Özbekistan, güneydoğudan Afganistan`la çevrilidir. Türkmenistan kurak bir iklime sahiptir. Yazları sıcaklık 50 dereceye kadar çıkarken, kışları ise -25 dereceye kadar düşmektedir. 1991 yılında Sovyetler Birliği’nin dağılmasının ardından bağımsızlıklarını ilan eden Türkmenler, günümüzdeki 7 Türk Devleti’nden biridir ve TÜRKSOY’un üyesidir.

Türkmenistan Fotoğrafları

Türkmenistan Ülke Rehberi
 
Türkmenistan Ülke Rehberi
 
Türkmenistan Ülke Rehberi
 
Türkmenistan Ülke Rehberi

Türkmenistan Uçak Biletleri

Türkmenistan, günümüzde Türkiye ile ilişkilerini hep olumlu ve ılımlı tutan önemli kardeş ülkelerimizden biridir. SSCB dağılmadan önce bağımsızlık konusunda sorun yaşayan Türkmenistan ülkesi, Sovyetler Birliği dağıldıktan hemen sonra bağımsızlığını ilan ederek adını bağımsız Türk Devletleri arasına yazdırmayı başarmıştır. Coğrafi konum itibari ile sert iklim şartlarına maruz kalan ülke, bu dezavantajını pek çok sektörde avantaj haline dönüştürmeyi başarabilmiş bir devlettir.

Türkmenistan` ın en popüler havalimanı, başkent Aşkabat sınırları içerisinde bulunan Aşkabat Uluslararası Havalimanı` dır. Bu havalimanı Türkmenistan uçuşlarının büyük bir kısmının gerçekleştirildiği havalimanıdır.

Siz de en uygun Türkmenistan uçuşlarını görmek, Türkmenistan` a uçak bileti almak ve Türkmenistan` a uçak seyahati yapmak için bizim yurtdışı karşılaştırmalı bilet sistemimizi kullanabilirsiniz. Tüm yurtdışı uçuşları tek ekranda görebilmenizi sağlayan yurtdışı bilet sistemimiz Türkmenistan veya Aşkabat biletleri dahil tüm uçuşlar için hizmetinizdedir.

Direkt veya Aktarmalı Türkmenistan Uçuşları

Kars
 
 
Bayburt
 
 
Kahramanmaraş
 
 
Dalaman
 
 
Afyonkarahisar
 
 
Yozgat
 
 

Türkmenistan Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları