Torino, İtalya

Torino Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Torino Uçuşları

Torino` ya en uygun uçak biletlerini görün

Fikir Paylaş

Torino Hakkında

İtalyanca Torino, İngilizce Turin olarak söylenen bu şehir İtalya`nın kuzeybatısında Piemonte bölgesinde, Alpler ile çevrili olan Po nehrinin kıyısında yer alır. Şehir nufusu yaklaşık 1.5 milyondur. Yüzölçümü ise 130 kilometrekaredir. Kuzey Italya`da yer almasından dolayı hafif karasal iklimin de etkisi olan bu şehirde yazlari ılık, kışlari ise soğuk geçer. Zaman zaman kar yağışı da gorulmektedir.

Torino Fotoğrafları

Torino Şehir Rehberi
 
Torino Şehir Rehberi
 
Torino Şehir Rehberi
 
Torino Şehir Rehberi

Torino Uçak Biletleri

Kuzey İtalya’da yer alan Torino, yaklaşık 1,5 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Alplerle çevrili bu doğa harikası şehirde tarih ve doğanın muhteşem uyumundan gözlerinizi alamayacaksınız.

San Maurizio semtindeki Torino Uluslararası Havalimanı ile Torino şehrine pek çok havayolu firması ile ulaşım sağlanabilir.

Siz de yurtdışı online bilet sistemimizi kullanarak hiçbir acenteye dahi gitmeden kolayca Torino online bileti alabilir ve bu ilginç tatilinizin hayalini kurmaya başlayabilirsiniz. 

Direkt veya Aktarmalı Torino Uçuşları

Erzurum
 
 
Adıyaman
 
 
Samsun
 
 
Adana
 
 
Hopa
 
 
Antalya
 
 

Torino Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları