Tokat, Türkiye

Tokat Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Tokat Uçuşları

Tokat` a en uygun uçak biletlerini görün

Fikir Paylaş

Tokat Hakkında

Gölü ile mükemmel bir görüntüye ulaşmış, yeşil ve mavinin kaynaştığı cennetten bir köşe görünümünü kazanmıştır. Almus Baraj Gölünün su sporlarına uygun bir alan olması, barajda yapılabilecek olta balıkçılığı, başta Dumanlı Yaylalar zinciri ve Çatak Yaylası olmak üzere yayla turizmi için ideal yapıya sahip olan Almus doğal bir turizm cennetidir.

Tokat Fotoğrafları

Tokat Şehir Rehberi
 
Tokat Şehir Rehberi
 
Tokat Şehir Rehberi
 
Tokat Şehir Rehberi

Tokat Uçak Biletleri

Tokat şehri, adeta İç Anadolu ile Karadeniz arasında hem fiziki hem de kültürel bir köprü gibidir.Tokat` ın bazı kesimlerinde Karadeniz kültürü, Karadeniz örf ve adetleri görülür iken, bazı kesimlerinde İç Anadolu` ya has kültürel ögelere rastlamak mümkündür. Şehir sadece kültürel ögeler ile değil, tarihi ve doğal güzellikler ile de ziyaretçilerin beklentilerini karşılamaktadır. Bu güzellikler arasında en çok ziyaretçi çeken noktalardan bazıları Almus Gölü ve Tokat Kalesi` dir. Ayrıca Tokat, tarihi hanlar ve saraylar açısından da bölgenin en şanslı kentlerindendir. 

Tokat Havalimanı, siyasi ve ekonomik nedenlerden dolayı sürekli açılma ve kapanma aşamaları yaşamış; en son 2006 yılında kalıcı olarak hizmete girmiştir. Günümüzde sadece Borajet ve Anadolujet uçuşları ile popüler olan Tokat Havaalanı, uçak ile seyahate talebin artması ile zaman içerisinde uçuş trafiğini arttırmayı amaçlamaktadır.

Siz de Tokat` a uçak bileti almak veya en ekonomik Tokat uçuşlarını görmek istiyor iseniz, bizim online uçak bileti sorgulama sistemimizi kullanarak tüm havayolu firmalarının uçuşlarını görüntüleyebilir; size en uygun Tokat uçak seferine hiç koltuğunuzdan kalkmadan online bilet satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Tokat Uçuşları

Bodrum
 
 
Gazipaşa
 
 
Düzce
 
 
Antalya
 
 
Diyarbakır
 
 
Balıkesir
 
 

Haritada Tokat

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları