Tiflis, Gürcistan

Tiflis Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Tiflis Uçuşları

Tiflis` e en kestirme yol bizde

Fikir Paylaş

Tiflis Hakkında

Tiflis’in eski kent merkezi de dar caddeleri, yuvarlak taşlar döşenmiş kaldırımları ve tarihi dokusuyla koruma altına alınması gereken yerlerden. Eski merkezde yapımı 5. yüzyıla tarihlenen Sioni Katedrali bulunuyo. Gürcü Ortadokslarca bu katedral en kutsal yapıların başında gösteriliyor. Yine eski kent merkezinde 6. yüzyıl yapısı Ançiskati Bazilikası (Anchiskhati İng) ve 13. yüzyıl yapısı Metechi Kilisesi görülebilir.

Tiflis Fotoğrafları

Tiflis Şehir Rehberi
 
Tiflis Şehir Rehberi
 
Tiflis Şehir Rehberi
 
Tiflis Şehir Rehberi

Tiflis Uçak Biletleri

Gürcistan’ın başkenti ve en kalabalık şehri olan Tiflis, 1,3 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Bünyesindeki dünyaca ünlü otel ve eğlence merkezleriyle bu şehirde unutamayacağınız deneyimler yaşayabilirsiniz.

Tiflis Uluslararası Havalimanı,  Gürcistan’ın başkenti Tiflis`in 17 km güneydoğusunda bulunan uluslararası bir havalimanıdır.

Siz de Tiflis’e uçak bileti almak veya en ekonomik Tiflis uçuşlarını görmek istiyor iseniz, bizim yurtdışı online uçak bileti sorgulama sistemimizi kullanarak tüm havayolu firmalarının uçuşlarını görüntüleyebilir; size en uygun sefer için hiç koltuğunuzdan kalkmadan yurtdışı online bilet satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Tiflis Uçuşları

Balıkesir
 
 
Yozgat
 
 
Erzincan
 
 
Sinop
 
 
Mardin
 
 
Afyonkarahisar
 
 

Tiflis Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları