Tekirdağ, Türkiye

Tekirdağ Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Tekirdağ Uçuşları

Avrupa kapımız Tekirdağ` a uçuşları karşılaştırın

Fikir Paylaş

Tekirdağ Hakkında

Tekirdağ ili, Türkiye Cumhuriyetinin Marmara Bölgesi`nin Trakya yakasında, doğuda İstanbul, güneyde Marmara Denizi ve Çanakkale, batıda Edirne , kuzeyde Kırklareli ve kuzeydoğuda Karadeniz ile çevrili il. İlin merkezi aynı adı taşıyan Tekirdağ şehridir. Trakların kurduğu Tekirdağ, daha sonra Pers, Roma, Bizans ve Osmanlı egemenliğinde kalmıştır.

Tekirdağ Fotoğrafları

Tekirdağ Şehir Rehberi
 
Tekirdağ Şehir Rehberi
 
Tekirdağ Şehir Rehberi
 
Tekirdağ Şehir Rehberi

Tekirdağ Uçak Biletleri

Tekirdağ şehrini, kimi insan, köftesi ile; kimi rakısı ile, kimi ise de Avrupa` ya uzanan otobanları ile tanır. Marmara Denizi` nde Akdeniz sahillerini aratmayan sahil yaşamı ile de tüm Trakya` nın gözbebeği olan Tekirdağ, İstanbullular` ın da ilk fırsatta kaçıp kafa dinlediği bir uğrak noktadır.

Tekirdağ` a uçak ile gittmek isteyenler için Tekirdağ Çorlu Havaalanı 1998 yılında hizmete açılmıştır. Bölgenin İstanbul` a yakınlığı ve yolcuların genelde İstanbul` a uçak bileti alıp oradan Tekirdağ` a kara yolu ile geçmesi nedeni ile çok yoğun Tekirdağ uçuşları bulunmasa da; özellikle dönem dönem Borajet` in gerçekleştirdiği Tekirdağ uçak seferleri ile halkı memnun etmeyi hedeflemektedir.

Siz de en hesaplı Tekirdağ uçak biletleri için bizim sistemimizi kullanabilir ve oturduğunuz yerden Tekirdağ`a online uçak bileti satın alabilirsiniz. 

Direkt veya Aktarmalı Tekirdağ Uçuşları

Van
 
 
Düzce
 
 
Giresun
 
 
Erzurum
 
 
Bursa
 
 
Hakkari
 
 

Haritada Tekirdağ

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları