Taşkent, Özbekistan

Taşkent Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Taşkent Uçuşları

Başkent Taşkent` e en uygun uçuşları görün

Fikir Paylaş

Taşkent Hakkında

Günümüzde Özbekistan` ın başkenti olan Taşkent, eski Sovyetler Birliği’ndeki şehirler arasında Moskova, Leningrad ve Kiev’den sonra nüfus bakımından dördüncü sırada yer alırdı. İki milyonu aşkın bir nüfûsa sâhiptir. Çirçik Vâdisinde, 450-480 m yükseklikte kuruludur. Çirçik Nehrine bağlı bir çok kanal şehrin içinden geçer. Târihte Çaç, Çaçkent, Şaşkent ve Binkent gibi çeşitli isimlerle anılmıştır. Kuruluşunun mîlâttan önce olduğu rivâyet edilmektedir.

Taşkent Fotoğrafları

Taşkent Şehir Rehberi
 
Taşkent Şehir Rehberi
 
Taşkent Şehir Rehberi
 
Taşkent Şehir Rehberi

Taşkent Uçak Biletleri

Özbekistan’ın başkenti olan Taşkent, Orta Asya’da nüfus bakımından en kalabalık başkent olma özelliğine sahiptir ve yaklaşık 2,7 milyonluk bir nüfusu vardır.

Taşkent Uluslararası Havalimanı , Özbekistan`ın başkenti Taşkent`te yer alan havalimanı. Taşkent`e uzaklığı 12 km.`dir. Uzbekistan Airways havayolu şirketinin ana merkezidir.

Siz de Taşkent yurtdışı bileti almak istediğinizde sitemizi kullanarak güvenli ve kolay bir şekilde yurtdışı online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Taşkent Uçuşları

Şanlıurfa
 
 
Tokat
 
 
Siirt
 
 
Hopa
 
 
Kars
 
 
Lefkoşa
 
 

Taşkent Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları