Sydney, Avustralya

Sydney Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Sydney Uçuşları

Avustralya` nın incisi Sidney` e en uygun uçuşları görün

Fikir Paylaş

Sydney Hakkında

Sidney (İngilizce Sydney) Avstralya’nın en büyük kenti ve limanıdır. Yeni Güney Galler Eyaleti’nin merkezi konumundadır. Yüzölçümü 1.730 km2. Kıtanın güneydoğusunda, büyük Okyanus kıyısında, Port Jackson Koyu’nun doğu kıyısında yer alır. Dünyanın en güzel doğal limanlarından biridir. Ülkenin en eski ve işlek limanı oluşuna bağlı olarak hızla gelişen dış ticareti ve çok yönlü endüstri etkinlikleriyle Güney Pasifik Bölgesi’nin başlıca dağıtım merkezidir.

Sydney Fotoğrafları

Sydney Şehir Rehberi
 
Sydney Şehir Rehberi
 
Sydney Şehir Rehberi
 
Sydney Şehir Rehberi

Sydney Uçak Biletleri

Avusturalya’nın en eski yerleşim merkezi olan Sydney, ülkenin en gelişmiş şehridir. Göz alıcı plajların, tarihi ve sanat eserlerinin zengin olduğu Sydney şehri sizi de etkisi altına alacak.

Avustralya` nın en gelişmiş yolcu ağına sahip havalimanı olan Sydney Uluslararası Havalimanı aracılığıyla Sydney` e ulaşım sağlanabilir.

Siz de bizim sistemimiz aracılığıyla diğer Sydney uçak bileti fiyatları ile karşılaştırma yaparak programınıza en uygun Sydney uçuş biletini, oturduğunuz yerden kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Sydney Uçuşları

Gazipaşa
 
 
Balıkesir
 
 
Antalya
 
 
Kırklareli
 
 
Şanlıurfa
 
 
Malatya
 
 

Sydney Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları