Sudan

Sudan Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Sudan Uçuşları

Sudan için en uygun uçuşları görün

Fikir Paylaş

Sudan Hakkında

Nubya, Sudan’ın tarihinin ve coğrafyasının önemli bir parçası, Nil vadisinin çevresi ve Nubya Çölü de tarihi eser açısından çok zengin bölgeler. Antik Mısır, Koptik dönemler, daha arkaik yapılar, ne ararsanız... Üstelik tüm bunları görmek için çölün sıcağına dalmanız da gerekmiyor; kazılardan çıkarılan parçaların çoğu Hartum’daki Ulusal Müze’de görülebiliyor.

Sudan Fotoğrafları

Sudan Ülke Rehberi
 
Sudan Ülke Rehberi
 
Sudan Ülke Rehberi
 
Sudan Ülke Rehberi

Sudan Uçak Biletleri

Kuzey Doğu Afrika’da yer alan Sudan,  2.504.000 km2’lik yüzölçümüne sahip bir ülkedir. Kuzeyden Mısır; doğudan Etiyopya ve Kızıldeniz; güneyden Uganda ve Zaire; batıdan Orta Afrika Cumhuriyeti, Çad ve Libya devletleriyle komşu olan Sudan, ‘Doğu Afrika’nın İncisi’ diye tabir edilen; kendine has kültür ve tarihiyle, doğasıyla ziyaretçilerine ilginç ve güzel bir tatil deneyimi sunan bir ülke.

Ülkenin en gelişmiş havalimanları olan başkent Hartum’daki Hartum Uluslararası Havalimanı ve Nyala kentinde bulunan Nyala Havalimanı aracılığıyla Sudan’a ulaşım sağlanabilir.

Siz de sistemimizi kullanarak Doğu Afrika’nın İncisi olan Sudan’a giden tüm uçuşları tek ekrandan kontrol edebilir; programınıza uygun uçuş için en ekonomik fiyatlardan online uçak bileti satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Sudan Uçuşları

Çorlu
 
 
Kilis
 
 
Ardahan
 
 
Düzce
 
 
Muş
 
 
Niğde
 
 

Sudan Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları