Sri Lanka

Sri Lanka Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Sri Lanka Uçuşları

Sri Lanka` ya uçakla gidin

Fikir Paylaş

Sri Lanka Hakkında

Aslan Kayası anlamına gelen Sigiriya, yeni başkent Colombo’dan 161 km uzaklıkta bulunan Budizm’in önemli merkezlerinden biri. Her noktasında Buda’yla çevreleneceğiniz Polonaruva, Sri Lanka’nın kuzeyinde. Ünlü Buda heykellerine muhteşem manzaralar ve saraylar eşlik ediyor. Sri Lanka tarihinin önemli başkentlerinden biri olan Anuradhapura, ülkenin kuzeyinde yer alıyor.

Sri Lanka Fotoğrafları

Sri Lanka Ülke Rehberi
 
Sri Lanka Ülke Rehberi
 
Sri Lanka Ülke Rehberi
 
Sri Lanka Ülke Rehberi

Sri Lanka Uçak Biletleri

Hint Okyanusu` nda, Hindistan’ın güneydoğu ucundan yaklaşık 35 km uzakta yer alan Sri Lanka, 65.610 km2’lik yüzölçümüne sahip bir ülkedir. ‘Hindistan’ın Gözyaşı’ diye de tabir edilen Sri Lanka, dünyanın en güzel doğa manzaralarının bulunduğu; ziyaretçilerini tabiatıyla büyüleyen göz alıcı bir ülke.

Ülkenin başkenti Kolombo’da bulunan Kolombo Uluslararası Havalimanı ve Kogala kentindeki Koggala Havalimanı, Sri Lanka’nın en gelişmiş havalimanlarıdır.

Siz de sitemiz aracılığıyla hiç zahmet etmeden tüm havayolu firmalarının Sri Lanka uçuşları arasından programınıza en uygun uçuş için rahatça online uçak bileti satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Sri Lanka Uçuşları

Adıyaman
 
 
Ardahan
 
 
Aydın
 
 
Malatya
 
 
Bitlis
 
 
Karaman
 
 

Sri Lanka Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları