Sofya, Bulgaristan

Sofya Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Sofya Uçuşları

Sofya` ya en uygun uçak biletlerini bulun

Fikir Paylaş

Sofya Hakkında

II. Dünya Savaşı`ndan sonra yeniden inşa edilen Sofya, farklılıklar gösteren bir mimari yapıya sahiptir. Kentte Neo-Barok, Neo-Rönesans ve "Viyana Secession" dönemine ait mimari eserler yer alır. Çok sayıda müze ve eklektik mimari yapı Sofya`nın ihtişamlı görüntüsünü oluşturur. Kent merkezinde bulunan Sveta Nedelya Katedrali, kentin sembollerinden biridir. Duvarları süslemeli bu kilisenin muhteşem bir kubbesi vardır.

Sofya Fotoğrafları

Sofya Şehir Rehberi
 
Sofya Şehir Rehberi
 
Sofya Şehir Rehberi
 
Sofya Şehir Rehberi

Sofya Uçak Biletleri

Bulgaristan’ın en gelişmiş şehri ve başkenti olan Sofya, yaklaşık 1,3 milyon kişilik bir nüfusa sahiptir. Sofya` daki tarihi abideler, ilginç mimarisi bize yakın gelen kültürü ve lezzetleriyle Sofya’da muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz.

Sofya Havalimanı,  Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da yer alan, ülkenin en gelişmiş yolcu taşıma kapasitesine sahip  uluslararası havalimanıdır.

Siz de yurtdışı uçak bileti sistemimizi kullanarak tüm Sofya uçuşları arasından size en uygun olanı için, hiçbir acenteye dahi gitmeden kolayca yurtdışı online bilet satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Sofya Uçuşları

Bursa
 
 
Uşak
 
 
İzmir
 
 
Eskişehir
 
 
Kastamonu
 
 
Malatya
 
 

Sofya Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları