Slovenya

Slovenya Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Slovenya Uçuşları

Slovenya` ya ekonomik uçak bileti bakın

Fikir Paylaş

Slovenya Hakkında

Ljubljana’nın nüfusu yaklaşık 276.000’dir. Ljubljana’ya insan için biçilen bir şehir olduğu söylenmektedir. Her ne kadar Avrupa’nın orta büyüklükte olan şehirleri arasında yer alsa da, küçük bir şehrin nazikliğini taşımaktadır. Büyük dünya merkezlerinde bulunması gereken ne var ise Ljubljana’da bulunmaktadır. Julij Alp dağlarının büyük bir kısmı Triglav milli parkında bulunmaktadır.

Slovenya Fotoğrafları

Slovenya Ülke Rehberi
 
Slovenya Ülke Rehberi
 
Slovenya Ülke Rehberi
 
Slovenya Ülke Rehberi

Slovenya Uçak Biletleri

Orta Avrupa’da yer alan Slovenya, 20.256 km2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. Batısında İtalya; kuzeyinde Avusturya; kuzeydoğusunda Macaristan ve güneydoğusunda Hırvatistan’la komşu olan Slovenya, ‘Alplerin Güneşli Yüzü’; ‘Minyatür Avrupa’ gibi birçok lakabı olan küçük ama şirin bir ülke.

Ülkede iki tane uluslararası havalimanı bulunmaktadır. Bunlar başkent Ljubljana’daki Ljubljana Havalimanı ve Maribor kentinde hizmet veren Maribor Havalimanı’dır.

Siz de birçok ilgi çekici lakabı olan bu şirin ülke Slovenya’ya tüm online uçuşları görerek, en ekonomik fiyatlarla konforlu bir şekildemak isterseniz, sitemiz aracılığıyla uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Slovenya Uçuşları

Kars
 
 
Adana
 
 
Burdur
 
 
Tokat
 
 
Balıkesir
 
 
Siirt
 
 

Slovenya Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları