Slovakya

Slovakya Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Slovakya Uçuşları

En uygun Slovakya uçak seferlerini listeleyin

Fikir Paylaş

Slovakya Hakkında

Hlavne Meydanı; Her büyük şehrin olduğu gibi Bratislava de kalbi olan bir meydanı vardır. Eski belediye binası ise, 500 yıl boyunca bu şehrin yönetildiği tarihi mekandır. Şehir Tarihi Müzesi; Arkeolojik ve tarihi eserlerin sergilendiği Şehir Tarihi Müzesi; Macar krallarının taç giyme törenleri, el sanatları tarihi, ortaçağ zindanları ve bunun yanı sıra antika değeri taşıyan müzik enstrümanları sergilemektedir.

Slovakya Fotoğrafları

Slovakya Ülke Rehberi
 
Slovakya Ülke Rehberi
 
Slovakya Ülke Rehberi
 
Slovakya Ülke Rehberi

Slovakya Uçak Biletleri

Orta Avrupa’da yer alan Slovakya, 49.036 km2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. Kuzeyde Polonya; batıda Çek Cumhuriyeti ve Avusturya; güneyde Macaristan; doğusunda Ukrayna ile komşu olan Slovakya, topraklarının büyük kısmını kaplayan bozulmamış doğal hayatı ve Orta Çağ’dan kalma kaleleriyle size tarih kokan bir doğa deneyimi sunuyor.

Ülkenin başkenti Bratislava’ nın merkezinde bulunan Bratislava Uluslararası Havalimanı ve Kosice kentindeki Kosice Uluslararası Havalimanı aracılığıyla Slovakya’ya kolayca abilirsiniz.

Siz de karşılaştırmalı bilet sistemimizi kullanarak tüm Slovakya uçuşlarını pratik bir şekilde tek ekrandan karşılaştırarak size en uygun olan uçuş için aynı pratiklikte online uçak bileti satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Slovakya Uçuşları

Kahramanmaraş
 
 
Kastamonu
 
 
Gaziantep
 
 
Denizli
 
 
Batman
 
 
Çorlu
 
 

Slovakya Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları