Şırnak, Türkiye

Şırnak Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Şırnak Uçuşları

Şırnak` a ekonomik biletler burada

Fikir Paylaş

Şırnak Hakkında

Şırnak ili tarihsel olarak çok eski bir geçmişe sahiptir. Şırnak ili Katip Çelebi’nin 17. yüzyılda yazdığı “Seyahatname” ve tarihi rivayetlere göre Nuh Tufanı öncesine dayanır. Bu rivayetlere göre Cizre, tufandan sonra ikinci kez Hz. Nuh (AS) ve oğulları tarafından inşa edilirken Cizre’nin kızgın sıcağından korunmak için, Şırnak yazlık ve yaylak olarak inşa edilmiştir.

Şırnak Fotoğrafları

Şırnak Şehir Rehberi
 
Şırnak Şehir Rehberi
 
Şırnak Şehir Rehberi
 
Şırnak Şehir Rehberi

Şırnak Uçak Biletleri

Nuh` un Gemisi` nin bulunduğu öne sürülen Cudi dağlarının eteklerine kurulu şehir Şırnak, özellikle son yıllarda coğrafi konumunun yüzyıllardır şehirde sebep olduğu dezavantajları avantaja çevirmeyi başarabilmiş bir şehirdir. Bir zamanlar insanların bakmaya korktuğu dağlarda günümüzde doğa yürüyüşleri yapılmakta, hırçın akan nehirlerde de su sporları faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Sert iklim koşullarına rağmen Şırnak, kültürünü koruyarak gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, faaliyete girdiği 2013 yılından itibaren Şırnak uçak seyahati tercih eden yolcu sayısını arttırmış ve günümüzde özellikle civar kentlerde yaşayanlar için de önemli bir ulaşım imkanı sağlamıştır. Şu an için sadece Türk Hava Yolları` nın düzenli seferler düzenlediği Şırnak Havalimanı, zaman içerisinde diğer havayolu firmalarının da Şırnak uçuşları düzenleyeceği bir potansiyele sahiptir.

Siz de programınıza en uygun Şırnak uçak seferlerini sorgulamak için bizim online uçak bileti sistemimizi kullanabilirsiniz. Dilerseniz de seçtiğiniz uçuşa anında online bilet alır, Şırnak uçak bileti almak için cadde cadde sokkak sokak dolaşmak zorunda kalmazsınız.

Direkt veya Aktarmalı Şırnak Uçuşları

Mersin
 
 
Lefkoşa
 
 
Gümüşhane
 
 
Van
 
 
Niğde
 
 
Bitlis
 
 

Haritada Şırnak

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları