Sinop, Türkiye

Sinop Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Sinop Uçuşları

Karadeniz` in incisi Sinop` a uçak biletleri bulun

Fikir Paylaş

Sinop Hakkında

Sinop Karadeniz Bölgesinin ortasında Anadolu`nun en kuzeyinde, Boztepe Yarımadasının en dar kesiminde kurulmuştur. Karadeniz`in en güzel tabii limanlarından biridir. Bölgenin en eski şehirlerinden olan il, 3. yüzyıl filozoflarından Diyojen`in doğum yeridir. Ormanlarla iç içe girmiş plajları şehri ziyaret edenlere inanılmaz güzellikler sunar.

Sinop Fotoğrafları

Sinop Şehir Rehberi
 
Sinop Şehir Rehberi
 
Sinop Şehir Rehberi
 
Sinop Şehir Rehberi

Sinop Uçak Biletleri

Sinop şehri, Karadeniz bölgesinin en popüler ticari ve turistik noktalarından biridir. Özellikle Karadeniz` e doğru uzanan burnu, Türkiye haritasına bakmış herkesin aklında kalan önemli bir coğrafi noktadır. Deniz kenarında olması, diğer pek çok sahil şehri gibi, Sinop` un da hem ticari limana, hem de eşsiz turistik manzaralara sahip olmasına sebep olmaktadır. 

Sinop` a uçak seyahati yapmak isteyenler için 1993 yılında faaliyete geçen Sinop Havalimanı, günümüzde çok yoğun bir uçak yolcusu trafiğine sahip değildir. Sadece Türk Hava Yolları firmasının düzenli olarak Sinop uçuşları için kullandığı bu havalimanı, zaman içerisinde talebin artması ile diğer havayolu firmalarının da kalkış ve varış noktalarının arasında yer almayı hedeflemektedir.

Siz de Sinop uçak biletinizi internet üzerinden satın almak ve online uçak biletiniz ile Sinop Havalimanı` na gidip uçuşunuzu gerçekleştirmek istiyor iseniz bizim sistemimiz kolay kullanımı ve güvenli alt yapısı ile sizi bekliyor.

Direkt veya Aktarmalı Sinop Uçuşları

Kastamonu
 
 
Erzincan
 
 
Bodrum
 
 
Tokat
 
 
Denizli
 
 
Edirne
 
 

Haritada Sinop

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları