Şili

Şili Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Şili Uçuşları

Şili` ye ekonomik uçak bileti bakın

Fikir Paylaş

Şili Hakkında

Ahumada Street, şehrin kalbinin attığı caddelerdendir. Caddede: birçok kafe bulunmaktadır. Plaza de Armas Meyanı, kare şeklindedir ve merkezin ızgara düzenindeki yapılan ilk meydan olarak önem kazanmaktadır. Santiago Metropolitan Katedrali, depreme rağmen, ayakta kalmayı başarabilen tek ve en eski yapıdır. Şehrin başpiskoposu burada oturmaktadır.

Şili Fotoğrafları

Şili Ülke Rehberi
 
Şili Ülke Rehberi
 
Şili Ülke Rehberi
 
Şili Ülke Rehberi

Şili Uçak Biletleri

Amerika Kıtası` nın güneybatı kıyısında yer alan Şili, 756.945 km2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. Batıda ve güneyde Pasifik Okyanusu, doğuda Arjantin, kuzeydoğuda Bolivya ve kuzeyde Peru ile komşu olan Şili, Güney Amerika’nın kendine has en renkli kültürüne sahip küçük ama insanı büyüleyecek güzellikte eserlere sahip bir ülkedir.

Başkent Santiago’daki Santiago Arturo Merino Benitez Havaalanı, Puerto Montt kentindeki Puerto Montt Uluslararası Havalimanı ve Calama kentindeki Calama Havalimanı ülkenin en gelişmiş havalimanlarının başında gelmektedir.

Siz de sitemiz aracılığıyla tüm havayolu firmalarının Şili uçuşlarını pratik bir şekilde kontrol edebilir ve seyahat programınıza en uygun uçuş için tek tıkla online uçak bileti satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Şili Uçuşları

Ardahan
 
 
Kayseri
 
 
Giresun
 
 
Muş
 
 
Gaziantep
 
 
Antalya
 
 

Şili Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları