Senegal

Senegal Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Senegal Uçuşları

Tüm Senegal uçak seferlerini görün

Fikir Paylaş

Senegal Hakkında

Senegal’in en güzel adası olan Goree, Afrika’dan Amerika’ya ilk gönderilen kölelerin adası olarak da biliniyor. Dar ve sevimli sokakları, kilisesi, çarşısı ve artık müze olarak kullanılan Köle Evi (Maison des Esclaves )’ni görün. Dakar’ın görülmesi gereken diğer yerleri arasında ise Başkanlık Konutu, Grand Mosque (Büyük Cami) ve Pembe Göl bulunuyor.

Senegal Fotoğrafları

Senegal Ülke Rehberi
 
Senegal Ülke Rehberi
 
Senegal Ülke Rehberi
 
Senegal Ülke Rehberi

Senegal Uçak Biletleri

Batı Afrika’da Atlantik kıyısında yer alan Senegal, 197.000 km2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. Her köşesinde Afrika kültürünün farklı bir kültürünü keşfedeceğiniz Senagal’in doğal güzelliklerine de hayran kalacaksınız.

Ülkenin en gelişmiş havalimanı olan başkent Dakar’daki Dakar Uluslararası Havalimanı aracılığıyla ülkeye ulaşım sağlanabilir.

Siz de Batı Afrika’nın bu renkli ülkesi Senegal’e kolay ve güvenli bir şekilde seyahat etmek istiyorsanız sitemizi kullanarak programınıza en uygun uçuşları görebilir, rahatlıkla online uçak bileti satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Senegal Uçuşları

Bingöl
 
 
Tokat
 
 
Çorlu
 
 
Denizli
 
 
Ardahan
 
 
Giresun
 
 

Senegal Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları