Şanlıurfa, Türkiye

Şanlıurfa Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Şanlıurfa Uçuşları

Şanlıurfa` ya en hesaplı uçuşları görün

Fikir Paylaş

Şanlıurfa Hakkında

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bir il olan Şanlıurfa, doğusunda Mardin, batısında Gaziantep, kuzeyinde Adıyaman ve Diyarbakır, kuzeybatısında yine Diyarbakır, güneyinde ise Suriye sınırı ile çevrelenmiş bir sınır şehridir. Şanlıurfa, tarihi geçmişi 9 bin yıl öncesine dayanan, Hz. İbrahim’in doğduğu, Hz. Eyyüb’ün yaşadığı, Hz. İsa tarafından kutsanan kent adeta bir müze şehir görünümündedir.

Şanlıurfa Fotoğrafları

Şanlıurfa Şehir Rehberi
 
Şanlıurfa Şehir Rehberi
 
Şanlıurfa Şehir Rehberi
 
Şanlıurfa Şehir Rehberi

Şanlıurfa Uçak Biletleri

Pek çok kaynakta Şanlıurfa` dan "Peygamberler Şehri" diye bahsedilir. Çünkü Hz. Eyyüp, Hz. İbrahim ve Hz. Şuayb peygamberlerin Şanlıurfa ile bir şekilde ilgisi olduğuna inanılmaktadır. Bu nedenle Şanlıurfa içerisinde bu  peygamberlerin doğduğu, yaşadığı veya öldüğü kutsal noktalar vardır. Şanlıurfa en çok da bu dini ve kültürel miras sebebi ile yerli turisti çeker. Tabi Şanlıurfa şehrinin tarihi ve doğal güzellikleri sadece bu saydıklarımızla sınırlı değildir. Örneğin Göbeklitepe Ören Yeri vardır; dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olduğu gibi, dünyanın en eski tapınağı da bu antik kentte olduğu düşünülmektedir.

Özellikle Yurtiçi uçuşlar; aktarmalı olarak da yurtdışı uçuşlar için hizmet veren Şanlıurfa Gap Havaalanı, açıldığı 2007 yılından bugüne yükselen bir yolcu adedi grafiği ile bölgenin önemli havalimanlarından biridir. Özellikle civar il ve ilçelerden diğer şehirlere uçak yolculuğu yapmak isteyen yolcular GAP Havalimanı` nı tercih etmektedir.

Siz de en uygun fiyata Şanlıurfa uçak biletleri bulabileceğiniz ve tüm Şanlıurfa uçuşlarını tek ekranda görüntüleyip anında online uçak bileti alabileceğiniz online bilet sistemimizi kullanarak Şanlıurfa uçuşuna internetten bilet alabilirsiniz. Sistemimiz sadece bir tık ötenizde.

Direkt veya Aktarmalı Şanlıurfa Uçuşları

Zonguldak
 
 
Gümüşhane
 
 
Giresun
 
 
İzmir
 
 
Kahramanmaraş
 
 
Ordu
 
 

Haritada Şanlıurfa

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları