Samsun, Türkiye

Samsun Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Samsun Uçuşları

En ekonomik Samsun uçuşlarını bulun

Fikir Paylaş

Samsun Hakkında

Karadeniz Bölgesinde yer alan Samsun, doğal tarihi ve kültürel zenginlikleri, deniz, kara, hava, demiryolu ulaşım olanakları ile bölgenin turizm potansiyeli en yüksek kentlerinden biridir. Anadolu`nun savunulmasını planlamak amacı ile Atatürk`ün 19 Mayıs, 1919`da gelmesi ile Samsun, Türk İstiklal Savaşı`nın başladığı yer olma özelliği ile önemini her zaman korumuştur.

Samsun Fotoğrafları

Samsun Şehir Rehberi
 
Samsun Şehir Rehberi
 
Samsun Şehir Rehberi
 
Samsun Şehir Rehberi

Samsun Uçak Biletleri

Karadeniz` in en gelişmiş şehirlerinden biri olan Samsun, hem ticari hem de turistik açıdan tam bir sahil şehri özelliklerini taşımaktadır. Her ne kadar güney sahillerindeki gibi denizi gördüğünüz yerde denize girilmese de, orada denizin var olduğunu bilmek ve deniz kenarında bir yürüyüş yapmak Samsun halkının sık sık yaptığı bir aktivitedir. Tabi, sadece deniz kenarı değil, içerilerdeki doğal güzellikler de Samsun` u eşsiz kılmaktadır.

Samsun Çarşamba Havalimanı faaliyete girdiği 1999 yılından bu yana pek çok şehre yurtiçi uçuşlar ve pek çok ülkeye de direkt olarak veya aktarmalı yurtdışı uçuşlar gerçekleştirmektedir. 3 kilometrelik beton bir pisti olan Samsun Havalimanı, günümüzde civar şehirlerin de uçakla seyahat etmek için ilk tercihlerinden biridir.

Siz de tüm Samsun uçuşlarını karşılaştırmak ve size en uygun havayolu firmasının uçuşuna online uçak bileti almak istiyorsanız bizim sistemimizden faydalanabilirsiniz. Sistemimiz sayesinde seçeceğiniz güzergahta ve tarihte tüm uçuşları tek ekranla listeleyip internet üzerinden Samsun uçak bileti alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Samsun Uçuşları

Kastamonu
 
 
Mersin
 
 
Batman
 
 
Uşak
 
 
İzmir
 
 
Gaziantep
 
 

Haritada Samsun

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları