Saint Petersburg, Rusya

Saint Petersburg Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Saint Petersburg Uçuşları

Petersburg` a en uygun uçuşları görün

Fikir Paylaş

Saint Petersburg Hakkında

Kentin mimari yapısı, St Petersburg’a ihtişamlı bir görüntü verir. Uzun bulvarlar, saraylar, geniş alanlar, dekoratif heykeller ve demir parmaklıklar, halk anıtları, parklar ve bahçeler, kentin görsel imajında en büyük paya sahiptir. Neva Nehri’ndeki köprüler, kanallar ve bentler, St Petersburg’u diğer dünya kentlerinden ayrı kılar. Bütün bu yönleriyle St Petersburg, Kuzey’in Viyana’sı olarak adlandırılır.

Saint Petersburg Fotoğrafları

St. Petersburg Şehir Rehberi
 
St. Petersburg Şehir Rehberi
 
St. Petersburg Şehir Rehberi
 
St. Petersburg Şehir Rehberi

Saint Petersburg Uçak Biletleri

Moskova`nın 715 km kuzeybatısında bulunan, Rusya`nın 2. Avrupa`nın da 4. büyük şehri olan St. Petersburg; dünyaca ünlü tarihi yapıları, müzeleri ve daha birçok güzelliğiyle gezmekle bitirilemeyecek adeta küçük bir Rusya.

Pulkovo Havalimanı, Rusya´nın St. Petersburg şehrine 14 km uzaklıkta bulunan Pulkovo şehrinde konuşlandırılmıştır. Rusya´nın başlıca şehirlerinden St. Petersburg ve çevresini uluslararası havalimanı ile dünyaya bağlar.

Siz de sitemizdeki karşılaştırmalı online bilet aracılığıyla tek ekrandan tüm St. Petersburg uçuşlarını görüntüleyebilir ve istediğiniz yurtdışı uçuş için en ekonomik fiyatlardan yurtdışı online bilet alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Saint Petersburg Uçuşları

Gümüşhane
 
 
Edremit
 
 
Burdur
 
 
Denizli
 
 
Tekirdağ
 
 
Samsun
 
 

Saint Petersburg Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları