Romanya

Romanya Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Romanya Uçuşları

Romanya` ya en ekonomik uçak bileti bakın

Fikir Paylaş

Romanya Hakkında

Piata Ovidiu Meydanı: Meydanın ortasında bir heykel bulunmaktadır ve meydan adını bu heykelden almaktadır. Heykel: 1887 yılında heykeltıraş Ettore Ferrari tarafından yapılmış, Romalı şair Ovidius Publius Naso’ya aittir. Muzeul de arta-Sanat Müzesi, Tomis Bulvarındadır; 1961 yılında kurulan müzede: resim, heykel, seramik, çini, döşeme ve mobilyalar sergilenmektedir ve toplamda 7300 eser bulunduğu söyleniyor.

Romanya Fotoğrafları

Romanya Ülke Rehberi
 
Romanya Ülke Rehberi
 
Romanya Ülke Rehberi
 
Romanya Ülke Rehberi

Romanya Uçak Biletleri

Türkiye’nin kuzeybatısında ve Balkan Yarımadası` nın kuzeydoğusunda yer alan Romanya, 237.500 km2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. Doğuda Karadeniz, Ukrayna ve Moldova; kuzeyde Ukrayna; batısında Macaristan ve Yugoslavya; güneyinde Bulgaristan ile komşu olan Romanya, Avrupa ve Rus kültürünün etkilerini taşıdığı kendine has renkli kültürü, Orta Çağ’dan Osmanlı Devleti’ne kadar birçok medeniyete ait eserleri ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerine dolu dolu bir tatil fırsatı sunuyor.

Ülkenin en gelişmiş havalimanları olan başkent Bükreş’teki Bükreş Uluslararası Havalimanı, Arad kentindeki Arad Havalimanı ve Oradea şehrinde hizmet veren Oradea Havalimanı aracılığıyla Romanya’ya ulaşım sağlanabilir.  

Siz de sistemimizi kullanarak size en uygun Romanya uçuşlarını görebilir, oturduğunuz yerden tek tıkla online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Romanya Uçuşları

Bursa
 
 
Hatay
 
 
Giresun
 
 
Lefkoşa
 
 
Edremit
 
 
Batman
 
 

Romanya Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları