Porto, Portekiz

Porto Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Porto Uçuşları

Porto` ya en uygun fiyatlarla uçun

Fikir Paylaş

Porto Hakkında

Porto şehri Portekiz`in kuzeyinde Rio Doura (duro) nehrinin ağzında bulunmaktadır. 2005 sayımlarında 327.539 nüfusuyla ülkenin en önemli endüstri noktası ve aynı isimli vilayetin başkentidir. Douro nehrinin kuzey yakasında bulunan şehir merkezi 1996 yılında Unesco tarafından Dünya mirası listesine alınmıştır. Porto`nun en tanınmış dışsatım malı Port şarabı`dır. Bu özel şarap için yetiştirilen üzüm çeşidi, Rio Doura nehri boyunca yetiştirilen üzüm bağlarını kapsamaktadır.

Porto Fotoğrafları

Porto Şehir Rehberi
 
Porto Şehir Rehberi
 
Porto Şehir Rehberi
 
Porto Şehir Rehberi

Porto Uçak Biletleri

Portekiz’in başkenti ve en gelişmiş şehri olan Porto, kendine has kültürü ve tarihi; Akdeniz lezzetlerini barındıran muhteşem mutfağı ve doğasıyla sizleri büyülemeye hazır bir Avrupa şehri…

Porto Santo Havalimanı, Portekiz`in Porto Santo Adası`nın Vila Baleira kentinde bulunur. Vila Baleira`ya 1 km. uzaklıktadır. 3,153 metre uzunluğunda beton pisti bulunmaktadır.

Siz de bu muhteşem şehir Porto’ya çok ekonomik uçmak ve kolay bir şekilde seyahat etmek istiyorsanız online yurtdışı bilet sitemizin güvenli altyapısı sayesinde bunu tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Porto Uçuşları

Erzurum
 
 
Gümüşhane
 
 
Kütahya
 
 
Balıkesir
 
 
Elazığ
 
 
Van
 
 

Porto Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları