Polonya

Polonya Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Polonya Uçuşları

Polonya için en uygun uçuşları görün

Fikir Paylaş

Polonya Hakkında

Krakov Tarihi Merkezi;13. yüzyılda Avrupa’nın en büyük market ve pazarlarından biri olan bu merkez Polonya’nın eski Başkenti Krakov’da yer alıyor. Wieliczka Tuz Madeni;13. yüzyıldan günümüze gelen bu tarihi yapı, Dünya’nın en eski madeni olarak tanımlanıyor. Şuanda Müze olarak hizmet de veren ve rehber ile ziyarete açık olan Wieliczka Tuz Madeni’nde dönemin üzerinde teknoloji kullanılmış.

Polonya Fotoğrafları

Polonya Ülke Rehberi
 
Polonya Ülke Rehberi
 
Polonya Ülke Rehberi
 
Polonya Ülke Rehberi

Polonya Uçak Biletleri

Polonya,  Kuzey Avrupa’da 312.679 km²’lik yüzölçümüne sahip bir ülkedir. Doğusunda Rusya, güneyinde Çek Cumhuriyeti, Batısında Almanya ve kuzeyinde Baltık Denizi bulunan Polonya, UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi’ne girmiş devasa kaleleri ve dünyaca ünlü müzeleriyle sanat ve tarih meraklısı tatil severler için cennet gibi bir ülke.

Polonya’nın en büyük havalimanları arasında yer alan başkent Varşova’daki Varşova-Modlin Mazovya Havalimanı ve Varşova Frédéric Chopin Havalimanı; Wroclaw kentindeki Wrocław Nicolaus Copernicus Havalimanı ve Poznan şehrindeki Poznań Henryk Wieniawski Havalimanı aracılığıyla ülkeye ulaşım sağlanabilir.

Siz de karşılaştırmalı bilet sistemimizi kullanarak tüm havayolu firmalarının Polonya uçuşlarını tek ekrandan karşılaştırarak seyahat programınıza en uygun uçuş için tek dokunuşla online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Polonya Uçuşları

Ordu
 
 
Tekirdağ
 
 
Düzce
 
 
Kayseri
 
 
Konya
 
 
Hatay
 
 

Polonya Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları