Peru

Peru Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Peru Uçuşları

Tüm Peru uçak seferlerini görün

Fikir Paylaş

Peru Hakkında

Lima, bir Güney Amerika ülkesi olan Peru`nun başkentidir. Büyük Okyanus kıyısında bir liman olan Callao`dan 12 km içeride Rimac nehri üzerinde kurulmuştur. Peru`nun siyaset, endüstri ve bilim merkezi olan Lima krallar`ın şehri olarak tanımlanmıştır çünkü bu şehrin kurulacağı yer Peru`da her yıl kutlanan 6 Ocak Krallar Şenliği sırasında belirlenmiştir.

Peru Fotoğrafları

Peru Ülke Rehberi
 
Peru Ülke Rehberi
 
Peru Ülke Rehberi
 
Peru Ülke Rehberi

Peru Uçak Biletleri

Güney Amerika’nın batı kıyısında yer alan Peru, 1.285.216 km2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. Kuzeybatısında Ekvador, kuzeydoğusunda Kolombiya, doğusunda Brezilya ve Bolivya, güneyinde Şili ve batısında Pasifik Okyanusu ile çevrili olan Peru, tropikal cennet olarak tabir edilen doğası, kristal berraklığındaki denize sahip plajlarıyla ve en eski medeniyetlere ait eserleriyle ziyaretçilerine muhteşem bir tatil fırsatı sunuyor.

Ülkenin en çok tercih edilen havalimanları arasında yer alan başkent Lima şehrinde hizmet veren Lima Uluslararası Havalimanı, Piurra kentindeki Piurra Havalimanı ve Cusco’da bulunan Cusco Uluslararası Havalimanı aracılığıyla Peru’ya kolaycaabilirsiniz. 

Siz de sitemizi kullanarak programınıza en uygun Peru uçuşu için hiçbir çaba harcamadan en ekonomik online uçak biletinizi satın alabilir ve Peru’da neler yapacağınızın hayalini kurmaya başlayabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Peru Uçuşları

Denizli
 
 
Edremit
 
 
Kastamonu
 
 
Zonguldak
 
 
Karaman
 
 
Trabzon
 
 

Peru Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları