Pekin, Çin

Pekin Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Pekin Uçuşları

Uygun fiyatlarla Pekin` e uçak seyahati yapın

Fikir Paylaş

Pekin Hakkında

Pekin`in genel görünümü yoğun bir modernleşme ve kentleşme sürecinden geçmektedir. Öte yandan, kentin geçmişe bakan yüzü çok çeşitli tarihi cazibeleri ile insanı etkisi altına almaktadır. Çin Seddi, inşa edildiği dönemde Çin`in kuzey sınırını korumak amacıyla yapılmıştır. Bu duvar, dünyadaki insan eliyle yapılmış en uzun yapıdır. Günümüzde, duvarın Badaling`deki bölümü en etkileyici bölümdür.

Pekin Fotoğrafları

Pekin Şehir Rehberi
 
Pekin Şehir Rehberi
 
Pekin Şehir Rehberi
 
Pekin Şehir Rehberi

Pekin Uçak Biletleri

Çin Halk Cumhuriyeti`nin başkenti ve Şanghay`dan sonra ülkenin ikinci büyük metropol alanı olan Pekin, Uzak Doğu’nun da başkenti olarak anılır. Binlerce yıllık Çin tarihinin tüm izlerini görebileceğiniz bu şehirde hayal gibi bir tatil yaşayabilirsiniz.

Pekin Havaalanı, dünyanın en büyük ve en gelişmiş havaalanı. 2003- 2008 yılları arasında inşa edildi. Ünlü İngiliz mimar Norman Foster tarafından tasarlandı. Terminal binasının iki yanındaki ejderha benzeri şekil ve aerodinamik çatı, havaalanının simgesidir. Havaalanı, 29. Olimpiyat Oyunları`nın nedeniyle ortaya çıkacak talebi karşılamak üzere yapılmış ve olimpiyatların hemen öncesinde tamamlanmıştır.

Siz de karşılaştırmalı yurtdışı bilet sistemimizi kullanarak tüm Pekin uçuşlarını tek ekrandan görüntüleyebilir; programınıza en uygun uçuş için en ekonomik fiyatlardan online uçak bileti satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Pekin Uçuşları

Edremit
 
 
Şırnak
 
 
Mardin
 
 
Eskişehir
 
 
Nevşehir
 
 
Kütahya
 
 

Pekin Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları