Papua Yeni Gine

Papua Yeni Gine Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Papua Yeni Gine Uçuşları

Papua Yeni Gine` ye uçak bileti bakın

Fikir Paylaş

Papua Yeni Gine Hakkında

Ülkeyi tanımanın en kolay yolu, düzenlenen tekne turları ile kıyılarda ve iç kesimdeki ırmaklarda gezintilerdir.Kızıl Deniz`e oranla iki kat, Karayiplere oranla beş kat zengin sualtı yaşamı, dalma meraklıları için unutulmaz güzellikler sunar. Sıradışı mercan resifleri, batıkları, atolleri ve birbirinden ilginç balıkları başka yerde görülemeyecek kadar çoktur. Adadaki ırmaklar rafting için çok uygundur.

Papua Yeni Gine Fotoğrafları

Papua Yeni Gine Ülke Rehberi
 
Papua Yeni Gine Ülke Rehberi
 
Papua Yeni Gine Ülke Rehberi
 
Papua Yeni Gine Ülke Rehberi

Papua Yeni Gine Uçak Biletleri

Güneybatı Pasifik’te, Avustralya Kıtası` nın kuzeyinde ve Ekvatorun güneyinde yer alan Papua Yeni Gine, 462.840 km2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. Doğanın en cömert davrandığı ülkelerden olan Papua Yeni Gine’de daha önce hiçbir yerde görmediğiniz güzellikte yüzlerce çeşit endemik canlı türlerini keşfederek ve göz kamaştırıcı plajlarında deniz keyfi yaşayarak unutamayacağınız bir doğa deneyimi yaşayacaksınız.

Ülkenin en çok kullanılan havalimanlarından olan başkent Port Moraby’de bulunan Port Moraby Uluslararası Havalimanı, Alotau kentindeki Alotau Havalimanı ve Manus Island’daki Manus Uluslararası Havalimanı aracılığıyla Papua Yeni Gine’ye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Siz de ekonomik ve konforlu bir şekilde unutulmaz bir Papua Yeni Gine deneyimi yaşamak istiyorsanız, sitemizi kullanarak tüm online uçuşları görebilir, istediğiniz uçak biletini kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Papua Yeni Gine Uçuşları

Malatya
 
 
Bodrum
 
 
Gümüşhane
 
 
Burdur
 
 
Yozgat
 
 
Siirt
 
 

Papua Yeni Gine Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları