Pakistan

Pakistan Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Pakistan Uçuşları

Pakistan` a en kolay ve ekonomik uçuşu bulun

Fikir Paylaş

Pakistan Hakkında

1976 yılında inşa edilen Pakistan Ulusal Müzesi, Karaçi`de yer almaktadır ve içerisinde tarihi eserler, arkeolojik bulgular, el yazmaları gibi eski dönemlere ait koleksiyonlar bulunmaktadır. Paf Müzesi Shahrah-e-Faysal ile Paf bankası arasında yer almaktadır. Müze eski hava başkanı Mareşal Abbas Khattak tarafından 14 Ağustos 1997 tarihinde açıldı. Müze de eski dönemlere ait bir çok savaş ve yardım uçağı bulunmaktadır.

Pakistan Fotoğrafları

Pakistan Ülke Rehberi
 
Pakistan Ülke Rehberi
 
Pakistan Ülke Rehberi
 
Pakistan Ülke Rehberi

Pakistan Uçak Biletleri

Güney Asya’da 803.943 km2’lik bir yüzölçümüne sahip olan Pakistan; doğuda Hindistan, batıda Afganistan ve İran, kuzeydoğuda Çin ve güneyde Umman Denizi ile komşudur. Arap ve Hint kültürüne ait öğelerin ağırlıkta olduğu kendine has kültürü, binlerce yıllık tarihi eserleri ve doğal güzellikleriyle Pakistan’da unutamayacağınız bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Ülkenin en gelişmiş havalimanları olan başkent İslamabad’ta hizmet veren İslamabad Uluslararası Havalimanı, Karaçi kentindeki Karaçi Havalimanı ve Lahor kentindeki Lahor Havalimanı aracılığıyla Pakistan’a ulaşım sağlanabilir.

Siz de sistemimizi kullanarak tüm Pakistan uçuşlarını tek ekrandan karşılaştırabilir ve size en uygun uçuş için kolay bir şekilde online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Pakistan Uçuşları

Eskişehir
 
 
Kırklareli
 
 
Şırnak
 
 
Aydın
 
 
Kayseri
 
 
Bayburt
 
 

Pakistan Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları