Özbekistan

Özbekistan Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Özbekistan Uçuşları

Özbekistan için en uygun uçuşları görün

Fikir Paylaş

Özbekistan Hakkında

Başkent Taşkent, Semerkant ve Buhara, Özbekistan`ın başlıca kentleridir. Ülkenin kuzeydoğu bölümünde yer alan Taşkent, en çok Eski Kent bölümüyle etkileyicidir. Kaffali-Shash Mozalesi, Barak-Khana ve Kukeldash Medreseleri, kentteki en eski yapılardandır. Başkentte çok sayıda müze bulunur. Semerkant`ın Registan Meydanı, ülkenin en turistik bölgelerindendir.

Özbekistan Fotoğrafları

Özbekistan Ülke Rehberi
 
Özbekistan Ülke Rehberi
 
Özbekistan Ülke Rehberi
 
Özbekistan Ülke Rehberi

Özbekistan Uçak Biletleri

Orta Asya’da yer alan Özbekistan, 447.400 km2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. Kuzey ve kuzeybatısında Kazakistan; doğu ve güneydoğusunda Kırgızistan ve Tacikistan; güneybatısında Türkmenistan; güneyinde ise Afganistan ülkeleri ile komşu olan Özbekistan, gerek köklü tarihi gerek kültürel ve doğal zenginliğiyle ziyaretçilerine ekonomik ve harika bir tatil deneyimi sunuyor.

Ülkedeki en çok tercih edilen havalimanları; başkent Taşkent’teki Taşkent Uluslararası Havalimanı, Fergana kentindeki Fergana Havalimanı ve Namangan şehrindeki Namangan Uluslararası Havalimanı aracılığıyla Özbekistan’a kolayca abilirsiniz.

Siz de karşılaştırmalı bilet sistemimizi kullanarak tüm Özbekistan uçuşlarını tek ekrandan görüntüleyebilir; programınıza en uygun uçuş için kolay ve güvenli bir şekilde online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Özbekistan Uçuşları

Gaziantep
 
 
Kayseri
 
 
Bingöl
 
 
Van
 
 
Isparta
 
 
Alanya
 
 

Özbekistan Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları