Osetya

Osetya Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Osetya Uçuşları

Kuzey ve Güney Osetya` ya uçuşları görün

Fikir Paylaş

Osetya Hakkında

Kafkas sıradağlarının kuzey ve güney yamaçlarına yayılmış dağlık bir bölge olan Osetya, kuzeyde Stavropol Kray (Rusya Federasyon), doğuda Çeçen ve İnguş Cumhuriyetleri, batıda Kabartay-Balkar Cunhuriyeti ve güneyde de Gürcistan`la komşudur. Tarihsel ve kültürel olarak hemen hemen bütünlük arz eden tek bir ülke olan Osetya, Büyük Kafkaslar`ın ikiye böldüğü iki parçadan oluşur: Kuzey Osetya ve Güney Osetya.

Osetya Fotoğrafları

Osetya Ülke Rehberi
 
Osetya Ülke Rehberi
 
Osetya Ülke Rehberi
 
Osetya Ülke Rehberi

Osetya Uçak Biletleri

Osetya ülkesi, karmaşık yakın geçmişine rağmen kısa zamanda bir düzen tutturabilmiş ve tüm siyasi baskılara göğüs gerebilmiş bir Kafkasya ülkesidir. Dağlık yapısı Osetya` ya dağ, vadi ve akarsularla dolu muhteşem manzaralar kazandırmıştır. Osetyalılar her ne kadar Kuzey Osetya ve Güney Osetya olarak iki ayrı ülkede yaşasalar da kültürleri ve doğal güzellikleri birbirlerine çok benzemektedir. 

Osetya` ya uçak bileti almak isteyen yolcular öncelikle Osetya` nın neresine gideceğine karar vermelidirler. Kuzey Osetya uçuşları için genellikle Vladikavkaz şehrindeki Beslan Havalanı tercih edilmektedir. Fakat bu havalimanına uluslararası uçuşlar sıklıkla yapılmamaktadır. Onun yerine, Kuzey Osetya` ya yakın bir Rusya şehrine uçak bileti almak ve geriye kalan yolu karayolu ile tamamlamak daha yaygın bir ulaşım metodudur. Öte yandan Güney Osetya` ya uçak bileti almak isteyen yolcular, uçak biletlerini Gürcistan` ın kuzeyinde Osetya` ya yakın şehirlere uçuşları kontrol edebilirler. Örneğin Tiflis Havaalanı veya Batum Havaalanı Güney Osetya` ya yakın bazı havalimanlarındandır. Fakat şunu belirtmekte fayda vardır ki, Osetya yolcuları , günümüzde her ne kadar bazı ülkeler kabul etmese de,  Güney Osetya bağımsızlığını ilan ettiği için buraya vize şartları hakkında bilgi edinip uçuşlarını ondan sonra gerçekleştirmeliler.

Siz de tüm Osetya uçuşları için araştırma yapıyor iseniz tek tek havayolu firmalarını gezmek yerine bizim karşılaştırmalı yurtdışı bilet sistemimiz sayesinde Osetya` ya uçak biletleri için tek pencere açıp uçuşları karşılaştırabilir, dilediğiniz uçuşa anında online yurtdışı bilet satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Osetya Uçuşları

Kırklareli
 
 
Edremit
 
 
Hopa
 
 
Şanlıurfa
 
 
Denizli
 
 
Niğde
 
 

Osetya Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları