Ordu, Türkiye

Ordu Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Ordu Uçuşları

En uygun Ordu uçak biletleri bizde

Fikir Paylaş

Ordu Hakkında

Doğanın tüm güzelliklerinin cömertçe sergilendiği bir belde olan Ordu, deniz turizmi imkanları bakımından Doğu Karadeniz bölgesinde en şanslı il durumundadır. Tarihçilerin yaptığı araştırma ve kazılarda, Ordu ve çevresinde ilk yerleşim izlerinin M.Ö.15 bin yıllarına kadar uzandığı görülmüştür. M.Ö. 2 bin yıllarında Doğu Anadolu`nun iç kesimlerinden, Karadeniz bölgesine gelen Halipler yörenin dağlık kesimlerine yerleşmişlerdir.

Ordu Fotoğrafları

Ordu Şehir Rehberi
 
Ordu Şehir Rehberi
 
Ordu Şehir Rehberi
 
Ordu Şehir Rehberi

Ordu Uçak Biletleri

Ordu şehrinin tarihi binlerce yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Tabi bunun en önemli sebeplerinden biri, tarih boyunca su kenarların yerleşim yeri olarak seçilmesinin getirdiği iklimsel, tarımsal ve lojistik kolaylıklardır. Günümüzde Ordu, Karadeniz kültürünün; örf ve adetlerinin neredeyse tamamının görüldüğü Karadeniz şehirlerinden biridir. 

Ordu, havayolu ulaşımı açısından da bir ilke sahip bir şehirdir. Türkiye` de ilk defa bir şehirde deniz doldurularak denize havalimanı inşa edilmiştir. 2014 yılında faaliyete girecek olan Or-Gi Havalimanı, hem Ordu uçuşları hem de Giresun uçuşları için çok önemli bir havalimanı olma özelliği taşımaktadır.

Siz de Ordu` ya online uçak bileti bulmak ve hiç koltuğunuzdan kalkmadan bilet rezervasyonu yaptırmak istiyorsanız bizim karşılaştırmalı uçak bileti sistemimizi kullanabilirsiniz. Size en uygun uçuşu seçtikten sonra Ordu uçak biletinizi güvenli bir şekilde satın alıp, uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Ordu Uçuşları

Samsun
 
 
Trabzon
 
 
Kars
 
 
Erzincan
 
 
Mersin
 
 
Batman
 
 

Haritada Ordu

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları