Namibya

Namibya Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Namibya Uçuşları

Tüm Namibya uçuşlarını tek ekranda görün

Fikir Paylaş

Namibya Hakkında

Windhoek’de 1890 yıllında inşa edilen ve Alman Schutztruppe’nin genel karargâhı olan Alte Feste, ülkenin önemli yerlerindendir. Ulusal müzeye dönüştürülen kale, bağımsızlığını (1990) en son elde eden Afrika ülkesi olan Namibya’nın tarihini anlatmakta. Ayrıyeten, 25 yıldan fazla süren Apartheid döneminde binlerce siyahın bağımsızlık için verdikleri mücadele müzede ayrıntılı bir şekilde anlatmakta.

Namibya Fotoğrafları

Namibya Ülke Rehberi
 
Namibya Ülke Rehberi
 
Namibya Ülke Rehberi
 
Namibya Ülke Rehberi

Namibya Uçak Biletleri

Güneybatı Afrika’da yer alan Namibya, 824.296 km2 ‘lik yüzölçümüne sahip bir ülkedir. Dünyanın en zengin elmas yataklarına sahip olan Namibya, doğa ve hizmet turizmiyle tanınan bir ülkedir.

Ülkenin en gelişmiş havalimanları olan başkent Windhoek’teki Windhoek Uluslararası Havalimanı ve Rundu kentindeki Rundu Havalimanı aracılığıyla ülkeye ulaşım sağlanabilir.

Siz de karşılaştırmalı bilet sistemimizi kullanarak size en uygun Namibya uçuşu için hiçbir çaba harcamadan kolay ve güvenli bir şekilde online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Namibya Uçuşları

Kastamonu
 
 
Balıkesir
 
 
Dalaman
 
 
Eskişehir
 
 
Tokat
 
 
İzmir
 
 

Namibya Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları