Moritanya

Moritanya Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Moritanya Uçuşları

Tüm Moritanya uçak seferlerini görün

Fikir Paylaş

Moritanya Hakkında

Chinguetti, Sahra Çölü`nün önemli bir kervan uğrağıymış, tarihten beri. Ama, kentin esas önemli özelliği, Batı Afrika`nın İslam coğrafyasında bir bilim merkezi olmasından geliyor. Şehir, Sahra Çölü`nü geçip, Mekke`ye hacca gidemeyen Müslümanlar için kutsal kent ilân ediliyor. Nuakşot şehrindeki ulusal müzede birçok el yazması eser ve Moritanya kültürüne ait öğeler bulunmaktadır.

Moritanya Fotoğrafları

Moritanya Ülke Rehberi
 
Moritanya Ülke Rehberi
 
Moritanya Ülke Rehberi
 
Moritanya Ülke Rehberi

Moritanya Uçak Biletleri

Afrika’nın kuzey batısında, Afrika Sahra` sının batısından Atlas Okyanusu` na kadar uzanan, çöllerle kaplı bir ülke olan Moritanya, 1.030.700 km2’lil yüzölçümüne sahiptir. Arap ve Afrika kültürünün bilinmeyen yönlerini bu gizemli doğa ülkesi Moritanya’da bulabilirsiniz.

Ülkenin başkenti ve en gelişmiş şehri olan Nuakşot kentindeki Nuakşot Uluslararası Havalimanı aracılığıyla Moritanya’ya kolayca seyahat edebilirsiniz.

Siz de sitemiz aracılığıyla tüm Moritanya uçuşlarını tek ekranda görüntüleyebilir ve seyahat programınıza en uygun olan uçuş için pratik bir şekilde, oturduğunuz yerden online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Moritanya Uçuşları

Çorlu
 
 
Burdur
 
 
Hatay
 
 
Hakkari
 
 
Kırklareli
 
 
Dalaman
 
 

Moritanya Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları