Moldova

Moldova Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Moldova Uçuşları

Moldova` ya uçak bileti bakın

Fikir Paylaş

Moldova Hakkında

Kişinev: Avrupa’nın yeşilliği en bol şehridir. Şehirde birçok park ve 23 tane göl bulunmaktadır. Şehir, Dinyester nehrinin bir kolu olan “Bic” nehri kıyısındadır. Büyüklüğüne gelince, toprakları: 33.700 km2’dir. Denize kıyısı yoktur, ancak Karadeniz’e çok yakındır. Moldova’nın en yüksek noktası “Balanesti” denilen tepedir. Bu tepenin yüksekliği, yalnızca 430 metredir.

Moldova Fotoğrafları

Moldova Ülke Rehberi
 
Moldova Ülke Rehberi
 
Moldova Ülke Rehberi
 
Moldova Ülke Rehberi

Moldova Uçak Biletleri

Doğu Avrupa’da yer alan Moldova, 33.700 km2 ‘lik yüzölçümüne sahip bir ülkedir. Kuzey, güney ve doğusunda Ukrayna, batısında Romanya yer alan Moldova, gerek tarihi eserleri gerek mimarisiyle ve ilginç lezzetler barındıran mutfağıyla sizlere de ilginç bir deneyim yaşatabilir.

Ülkenin başkenti ve en gelişmiş şehri olan Kşinev ’deki Kşinev Uluslararası Havalimanı Moldova’nın en gelişmiş havalimanıdır.

Siz de en hesaplı Moldova uçuşları için bizim sistemimizi kullanabilir ve oturduğunuz yerden Moldova`ya online uçak bileti satın alabilirsiniz. 

Direkt veya Aktarmalı Moldova Uçuşları

Ardahan
 
 
Isparta
 
 
Sinop
 
 
İzmir
 
 
Çorlu
 
 
Giresun
 
 

Moldova Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları