Mısır

Mısır Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Mısır Uçuşları

En uygun ve ekonomik Mısır uçak seferlerini listeleyin

Fikir Paylaş

Mısır Hakkında

Kahire’deki Mısır müzesi mutlaka görülmesi gereken yerlerin başındadır. Sakkara, Memphis`i yöneten kralların son dinlenme yeri ve Mısır`ın en büyük kral mezarlığıdır. Mimar Imhotep tarafından Kral Coser için İ.Ö. 2670 yılında üst üste altı sıra taş dizilerek inşa edilen 60 m. yüksekliğindeki basamaklı Piramit bölgeye hakimdir. İskenderiye kenti Büyük İskender tarafından İ.Ö. 322 yılında kurulmuştur.

Mısır Fotoğrafları

Mısır Ülke Rehberi
 
Mısır Ülke Rehberi
 
Mısır Ülke Rehberi
 
Mısır Ülke Rehberi

Mısır Uçak Biletleri

Kuzeydoğu Afrika’da yer alan Mısır, 1.001.449 km2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. Kuzeyden Akdeniz ve doğudan Kızıldeniz’ le kuşatılmış ve Sina Yarımadası ile Asya kıtasına da taşan bir ülke olan Mısır’da insanlık tarihinin en eski toplulukları da dahil onlarca medeniyete ait eserleri ve muhteşem şehirlerini, Akdeniz’deki göz alıcı plajlarını ve daha birçok güzelliğini gezmekle bitiremeyeceksiniz.

Mısır’ın en çok tercih edilen havalimanları arasında yer alan başkent Kahire’deki Kahire Uluslararası Havalimanı, ülkenin turizm başkenti olan Şarm El-Şeyh kentindeki Şarm El-Şeyh Havalimanı, İskenderiye şehrindeki İskenderiye Uluslararası Havalimanı ve Asyut’taki Assuit Havalimanı aracılığıyla Mısır’a kolayca abilirsiniz.

Siz de dünyanın tarih başkenti olarak bilinen Mısır’da hayal gibi bir tatil yaşamak için sitemizi kullanarak en ekonomik fiyatlardaki Mısır uçuşlarını görebilir, hiç zorlanmadan online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Mısır Uçuşları

Bingöl
 
 
Burdur
 
 
Dalaman
 
 
Amasya
 
 
Bitlis
 
 
Yozgat
 
 

Mısır Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları