Mersin, Türkiye

Mersin Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Mersin Uçuşları

Akdeniz` in incisi Mersin` e online uçak biletleri

Fikir Paylaş

Mersin Hakkında

Mersin Akdeniz boyunca uzanan, sonu gelmeyen temiz kumsalları, portakal ve limon bahçeleri ile bir çok tarihi eserin bulunduğu, Türkiye`de kendi kendine yetebilen sayılı şehirlerden birisidir. Dünyada üç ilahi dine mensup insanların mezarlarının yan yana olduğu başka bir şehir yoktur. Türkiye`nin en büyük gökdeleni, Cumhuriyet tarihinin en büyük ikinci camisi ve hristiyan dünyasının önemli merkezlerinin de bulunduğu Mersin üç büyük şehirden sonra devlet opera ve balesinin bulunduğu tek şehridir.

Mersin Fotoğrafları

Mersin Şehir Rehberi
 
Mersin Şehir Rehberi
 
Mersin Şehir Rehberi
 
Mersin Şehir Rehberi

Mersin Uçak Biletleri

Mersin, her ne kadar Antalya ile benzer iklim koşulları, tarihi güzellikleri ve coğrafi koşulları olsa da, Antalya kadar yurtdışından turist alamamaktadır. Oysaki Mersin` e gidip o bölgede turistik faaliyette bulunan ziyaretçiler, Mersin` in Antalya kadar güzel olduğunu, hatta Antalya` dan daha az nemli olduğu için hava şartlarının tatilcilerin daha çok hoşuna gittiğini belirtmektedirler. 

Tabi ki Mersin` e hiç yabancı turist gelmiyor diyemeyiz. Özellikle inanç turizmi açısından Mersin şehri tüm dünyada tanınan bir şehirdir. Hristiyanlar için önemli hac merkezlerinden biri olan St. Paul Kilisesi` nin burada olması ve diğer tarihi kiliseleri yabancı turistler için vazgeçilmez uğrak noktalarından biridir.

Mersin Havaalanı, temeli 2013 yılında atılan ve yakın zamanda bitip Mersin uçuşlarına pistlerini açması beklenen havalimanıdır. Mersin havaalanı inşaatı bitene kadar, Mersin` e uçakla gitmek isteyen yolcular, Adana Havaalanı` na uçup, oradan Mersin` e karayolu ile geçmektedirler.

Siz de Mersin` e uçak ile gitmek için dilerseniz Adana Havaalanı` na dilerseniz de yapımı bittikten sonra Mersin Çukurova Havaalanı` na tüm uçuşları görebilir, seçtiğiniz uçuşa anında online bilet satın alabilirsiniz. Karşılaştırmalı online uçak bileti sistemimiz sizleri bekliyor.

Direkt veya Aktarmalı Mersin Uçuşları

Niğde
 
 
Lefkoşa
 
 
Samsun
 
 
Muş
 
 
Çorum
 
 
Tokat
 
 

Haritada Mersin

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları