Marsilya, Fransa

Marsilya Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Marsilya Uçuşları

En uygun Marsilya biletlerini burada bulun

Fikir Paylaş

Marsilya Hakkında

Marsilya yaklaşık 2600 yıl kadar önce Foçalı Grekler tarafından kurulmuş. Bu nedenle ülkenin en eski yerleşimi olmanın yanı sıra, farklı kültürlerin, etnik köklerin harman olduğu bir yer. Kent, bir ucu Avrupa’nın güneyine, diğeri Kuzey Afrika’ya açılan bir kapı işlevi görerek tarih boyu hep devinim içinde olmuş. Bugün de liman en yaşama dönük yerlerden biri. Balıkçı tekneleri ve günün taze ürünlerini satan insanlar limanın değişmez görüntüsünde yer alıyor.

Marsilya Fotoğrafları

Marsilya Şehir Rehberi
 
Marsilya Şehir Rehberi
 
Marsilya Şehir Rehberi
 
Marsilya Şehir Rehberi

Marsilya Uçak Biletleri

Fransa’nın Güneydoğusunda bulunan ve en önemli liman kentlerinden olan Marsilya, 2600 yıllık bir tarihe sahiptir. Farklı medeniyetlere ait hayranlık verici eserler ve göz alıcı plajlarıyla Marsilya’da unutulmaz bir deneyim sizleri bekliyor.

Ülkenin en büyük havalimanlarından olan Marsilya Provence Havalimanı aracılığıyla Marsilya` ya uçakla ulaşım sağlanabilir.

Siz de sistemimiz aracılığıyla tüm Marsilya uçak seferleri arasından dilediğiniz yurtdışı uçuş için zahmetsiz bir şekilde online uçak bilet sahibi olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Marsilya Uçuşları

Aydın
 
 
Zonguldak
 
 
Şırnak
 
 
Kars
 
 
Çorlu
 
 
Tunceli
 
 

Marsilya Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları