Manisa, Türkiye

Manisa Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Manisa Uçuşları

Manisa` ya en yakın nokalara uçuş bulun

Fikir Paylaş

Manisa Hakkında

Manisa ili, Türkiye Cumhuriyetinin Ege Bölgesinde yer alan bir ildir. Manisa 1.4 Milyon`luk Toplam Nüfusuyla İzmir`den Sonra Ege Bölgesi`nin 2. Büyük kentidir. Günümüzde Manisa, 1.400.000`e yaklaşan Toplam Nüfusuyla Türkiye`nin 14.Büyük ilidir. Kent Merkezi Nüfusu 370.000`e yaklaşır ve bu özellikleriyle Manisa, Büyükşehir Belediyesi olmayı bekleyen illerden biridir. Manisa, sanayisi gelişmiş bir ildir.

Manisa Fotoğrafları

Manisa Şehir Rehberi
 
Manisa Şehir Rehberi
 
Manisa Şehir Rehberi
 
Manisa Şehir Rehberi

Manisa Uçak Biletleri

Manisa şehri, özellikle coğrafi konumu nedeni ile Ege Bölgesi ticaret yollarında önemli bir uğrak nokta durumundadır. Denize yakın olmasına rağmen, şehir merkezinin denize kıyısı olmadığı için Manisa şehrinde sahil turizmi görmemiz neredeyse imkansızdır. Fakat Manisalılar, bu açığı kapatmakta hiç zorlanmayarak Manisa` yı ziyaret eden misafirlere sahil turizminin haricinde çok popüler farklı turizm dallarında alternatifler sunmaktadır.

Manisa` ya uçakla gitmek günümüz itibari ile diğer pek çok il kadar kolay değildir. Malesef gerek jeolojik yapısı gerekse büyük havalimanı olan kentlere olan yakınlığı nedeni ile Manisa` ya henüz havalimanı yapılmış değildir. Manisa` ya uçak ile seyahat etmek isteyen yolcular, İzmir Adnan Menderes Havalimanı` na uçak bileti alıp İzmir` e iniş yapabilir; İzmir` den karayolu ile yaklaşık 1 saatte Manisa` ya ulaşabilirler.

Siz de en uygun Manisa uçuşları için bizim yurtiçi uçak bileti sistemimize bir göz atabilir, uçuşları listeleyebilir, İster Manisa` ya uçakla gitmek için İzmir`e, dilerseniz de diğer herhangi bir noktaya gerçekleştirilen uçuşa anında online bilet satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Manisa Uçuşları

Bodrum
 
 
Konya
 
 
Nevşehir
 
 
Giresun
 
 
Ankara
 
 
Antalya
 
 

Haritada Manisa

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları