Manchester, İngiltere

Manchester Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Manchester Uçuşları

Manchester uçak biletlerini karşılaştırın

Fikir Paylaş

Manchester Hakkında

MANCHESTER İngiltere`nin, Londra`dan, Birmingham`dan, Glasgov`dan, Liverpool`dan sonra gelmek üzere 5. büyük şehri, dünyanın en önemli endüstri bölgelerinden birinin merkezidir. Nüfusu, banliyöleriyle birlikte 1,5 milyona yakındır. ülkenin Kuzeybatısında, İrwell nehrinin kıyılarında Liverpool`un 50 km. kuzey doğu- sundadır. İrwell nehrinin karşı kıyısındaki Salford şehrine 16 köprüyle bağlanmıştır.

Manchester Fotoğrafları

Manchester Şehir Rehberi
 
Manchester Şehir Rehberi
 
Manchester Şehir Rehberi
 
Manchester Şehir Rehberi

Manchester Uçak Biletleri

İngiltere’nin kuzey batı kısmında yer alan Manchester, ülkenin en eski şehirlerindendir. Orta Çağ’dan kalma devasa kaleleri, dünyaca ünlü müzeleri ve parklarıyla Manchester’da siz de büyüleneceksiniz.

Kent merkezine yakın bir mesafede bulunan Manchester Uluslararası Havalimanı aracılığıyla Manchester` a uçakla ulaşım sağlanabilir.

Siz de yurtdışı uçak bileti karşılaştırma sistemimiz ile tüm Manchester uçak seferleri arasından seyahat programınıza en uygun uçuş için tek tıkla online bilet sahibi olabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Manchester Uçuşları

Lefkoşa
 
 
Konya
 
 
Kayseri
 
 
Kastamonu
 
 
Bingöl
 
 
Uşak
 
 

Manchester Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları