Malezya

Malezya Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Malezya Uçuşları

En uygun Malezya uçak seferlerini listeleyin

Fikir Paylaş

Malezya Hakkında

Güney Asya’nın en yüksek Dağı Mount Kinabalu, yüksekliği 40 metreye kadar çıkan dünya klasmanında dalış merkezleri, 130 milyon yıllık kadim yağmur ormanları, dünyanın en büyük kireçtaşı mağarası, içlerinde orangutanların ve kaplanların olduğu soyu tükenme tehlikesi ile karşı karşıya olan 286 canlı türü, çok zengin kültürü ile renkli bir ülke olan Malezya, gerçek bir Asya deneyimi vadediyor.

Malezya Fotoğrafları

Malezya Ülke Rehberi
 
Malezya Ülke Rehberi
 
Malezya Ülke Rehberi
 
Malezya Ülke Rehberi

Malezya Uçak Biletleri

Güneydoğu Asya’da, Hint Okyanusu ile Büyük Okyanus arasında yer  alan Malezya, 330.434 Km2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. Harika plajları ve muhteşem tabiatı ile Malezya’da rüya gibi bir tatil yaşayabilirsiniz, Asya kültürünün güzelliklerini keşfetmek de cabası.

Malezya’da birçok uluslararası havalimanı vardır. Bunlardan en gelişmiş olanları; başkent Kuala Lumpur’daki Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı, Kuantan şehrindeki Kuantan Havalimanı, Mukah’da bulunan Mukah Uluslararası Havalimanı ve Tioman şehrindeki Tioman Uluslararası Havalimanı’dır.

Siz de bu tatil cenneti Malezya’ya kolay, ekonomik ve güvenli bir şekilde uçmak istiyorsanız, sitemizin güvenli altyapısı sayesinde tüm uçuşları görebilir, dilediğiniz uçuşa online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Malezya Uçuşları

Çorlu
 
 
Bitlis
 
 
Uşak
 
 
Adana
 
 
Hopa
 
 
Giresun
 
 

Malezya Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları