Makedonya

Makedonya Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Makedonya Uçuşları

Makedonya için en uygun uçuşları görün

Fikir Paylaş

Makedonya Hakkında

Makedonya’nın başkenti Üsküp‘te cami, han, hamam, birçok Türk tipi küçük dükkan bulunmakta. Eski Osmanlı çarşısı gelenekselliğini koruyor, adı hala “çarşiya“. “Bit Pazarı” da ismini koruyor. Taş Köprü: Üsküp gezilecek yerler listemizdeki simge yapılardan biridir. Büyük İskender Heykeli: 14.5 metre uzunluğundaki heykel, resmi olarak belirtilmese de Büyük İskender’i tasvir ettiği düşünülmektedir.

Makedonya Fotoğrafları

Makedonya Ülke Rehberi
 
Makedonya Ülke Rehberi
 
Makedonya Ülke Rehberi
 
Makedonya Ülke Rehberi

Makedonya Uçak Biletleri

Balkan Yarımadası’nda yer alan Makedonya, 25.713 km2’lik bir yüzölçümüne sahip bir ülkedir. Antik Yunan’dan Osmanlı İmparatorluğu’na kadar birçok medeniyete tanıklık etmiş olan Makedonya’da çok derin bir tarih yolculuğuna çıkarken size çok tanıdık gelecek kültürel öğelerle de karşılaşacaksınız.

Başkent Üsküp’teki Üsküp Büyük İskender Havalimanı ve Ohri kentindeki Ohri Uluslararası Havalimanı, ülkenin en gelişmiş havalimanlarıdır. 

Siz de Büyük İskender’in vatanı Makedonya’da muhteşem bir tatil deneyimi yaşamak isterseniz, sitemizden dilediğiniz Makedonya uçuşu için tek tıkla en ekonomik online uçak biletinizi satın alabilir; tatilinizin hayalini kurmaya başlayabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Makedonya Uçuşları

Kırklareli
 
 
Bayburt
 
 
Ordu
 
 
Batman
 
 
Van
 
 
Tekirdağ
 
 

Makedonya Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları