Libya

Libya Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Libya Uçuşları

Tüm Libya uçak seferlerini görün

Fikir Paylaş

Libya Hakkında

Libya’nın en büyük ve en kozmopolit kenti Trablusgarp’ın en etkileyici yeri Yeşil Meydanı ya da Şehitler Alanı çevresi. Bu çevrede Kale (Assai el-Hamra), Kale içinde Cemahiriye Müzesi, Kale ardında Eski Kent, meydanın diğer tarafında İtalyan mimarisine sahip hoş yapılar yer alıyor. Müze Libya gezisinin ‘olmazsa olmaz’larından. Neolitik Çağ’dan günümüze kronolojik 47 galerinin bir kısmında olağanüstü parçalar sergileniyor.

Libya Fotoğrafları

Libya Ülke Rehberi
 
Libya Ülke Rehberi
 
Libya Ülke Rehberi
 
Libya Ülke Rehberi

Libya Uçak Biletleri

Afrika kıtasının, kuzeyinde Akdeniz kıyısında yer alan Libya, 1.759.540 km2’lik yüzölçümüne sahip bir ülkedir. Tarihteki ilk topluluklar dahil birçok devlete ait eserler bulunan bu ülkede sırf tarihi eserleri görmek için bile günlerce gezmeniz gerekir.

Ülkenin en gelişmiş havalimanları olan Trablus’taki Trablus Uluslararası Havalimanı, başkente 28 km uzaklıktaki Mitiga Uluslararası Havalimanı,  ve Bingazi şehrindeki Bingazi Havalimanı aracılığıyla Libya’ya kolayca abilirsiniz.

Siz de sistemimizi kullanarak en ekonomik Libya online uçuşlarını görebilir,size en uygun uçak biletinizi hiçbir acenteya dahi gitmeden oturduğunuz yerden kolayca satın alabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Libya Uçuşları

Çorlu
 
 
Niğde
 
 
Elazığ
 
 
Manisa
 
 
Kütahya
 
 
Bitlis
 
 

Libya Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları