Lefkoşa, KKTC

Lefkoşa Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Lefkoşa Uçuşları

Kıbrıs Lefkoşa` ya online bilet bulun

Fikir Paylaş

Lefkoşa Hakkında

K.K.T.C`nin başkenti olan Lefkoşa, tam bir turizm bölgesi gibi görünmese de, tarihi açıdan çok zengin yapılara ve yakın tarihe ait birçok ize rastlamak mümkündür. Havalimanına çok yakın olan şehir merkezi Girne ve Magosa bölgesinin tam ortasında olduğundan dolayı her iki bölgeye de ulaşım çok kolaydır. Bölge aynı zamanda güney kesiminde bulunan Lefkoşa şehriyle de komşu durumdadır.

Lefkoşa Fotoğrafları

Lefkoşa Şehir Rehberi
 
Lefkoşa Şehir Rehberi
 
Lefkoşa Şehir Rehberi
 
Lefkoşa Şehir Rehberi

Lefkoşa Uçak Biletleri

Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti` nin başkenti olan ve KKTC turizminin lokomotifi konumunda bir şehirdir. Uluslararası kaynaklarda şehrin adı Nicosia diye de geçmektedir. Lefkoşa` nın bir diğer özelliği ise, dünya üzerinde iki ayrı ülke tarafından bölünmüş tek başkent olmasıdır. Bölünmüş şehrin kuzeyinde Türkler, güneyinde ise Rumlar vardır.

KKTC Lefkoşa` da bulunan Ercan Havalimanı, yolcu trafiği açısından çok yoğun bir havalimanıdır. Özellikle asker, öğrenci ve Türkiye` den turistlerin yoğun talebine karşılık veren havalimanı, yurtiçi ve yurtdışı pek çok havayolu firmasının Kıbrıs uçuşlarına hizmet vermektedir. 

Siz de KKTC` de bulunan Lefkoşa şehrine uçak bileti almak isterseniz, bizim karşılaştırmalı uçak bileti sistemimizi kullanarak Lefkoşa` ya online bilet satın alabilrsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Lefkoşa Uçuşları

Zonguldak
 
 
Sinop
 
 
Manisa
 
 
Hatay
 
 
Kütahya
 
 
Malatya
 
 

Haritada Lefkoşa

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları