Kosta Rika

Kosta Rika Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air Astana Corendon Austrian Öger Fly Air Berlin Aeroflot United Airlines Emirates
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Kosta Rika Uçuşları

Tüm Kosta Rika uçak seferlerini görün

Fikir Paylaş

Kosta Rika Hakkında

Kosta Rika, doğal parklarıyla ünlü bir Orta Amerika ülkesi. Manuel Antonio, ülkenin en küçük fakat en popüler parklarından biri. Pasifik kıyısındaki bu doğa harikası, yüzlerce canlı türünün barındığı bir tropik ormanı, lagünü ve plajları çevreliyor. Ülkenin en yüksek volkanı unvanı, 300 metre derinliğinde bir krater gölüne sahip Volkan Irazu`ya ait.

Kosta Rika Fotoğrafları

Kosta Rika Ülke Rehberi
 
Kosta Rika Ülke Rehberi
 
Kosta Rika Ülke Rehberi
 
Kosta Rika Ülke Rehberi

Kosta Rika Uçak Biletleri

Panama`nın kuzeyinde, Nikaragua`nın güneyinde yer alan Kosta Rika, 51.100 km2’llik bir yüzölçümüne sahiptir. Batısında Büyük Okyanus, doğusunda ise Karayip Denizi bulunan Kosta Rika Latin Amerika’nın en güzel plajlarına sahip olan ülkedir.

Ülkenin en çok tercih edilen havalimanlarından olan  başkent San Jose kentindeki San Jose Uluslararası Havalimanı,  Drake şehrindeki Drake Bay Havalimanı ve Golfito’da bulunan Golfito Havalimanları aracılığıyla bu muhteşem ülkeye kolayca seyahat edebilirsiniz.

Siz de doğanın cömert davrandığı bu muhteşem ülke Kosta Rika’ya online uçuşları görüp, çok ekonomik fiyatlarla uçak bileti satın almak istiyorsanız sitemizden dilediğiniz gibi faydalanabilir, tatilinizin hayalini kurmaya başlayabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Kosta Rika Uçuşları

Gazipaşa
 
 
Muş
 
 
Afyonkarahisar
 
 
Aydın
 
 
Ardahan
 
 
Dalaman
 
 

Kosta Rika Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları