Kopenhag, Danimarka

Kopenhag Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Kopenhag Uçuşları

Danimarka Kopenhag` a en uygun uçuşları bulun

Fikir Paylaş

Kopenhag Hakkında

Kopenhag, fazla yüksek olmayan ve yarım saat içinde bir baştan bir başa gezilebilecek kadar küçük bir alana sahiptir. Limanları, kanal turları, parkları, bahçeleri, Krallık Danimarkası, kanalların içinden kiralık bir botla şehir gezintisi, kent bisikletleri, güzel Kopenhag gölleri ile her ilgiyi ve dikkati üzerine çeker. Tivoli Bahçeleri kentin gezilmesi gereken en önemli yerlerinin başında gelir.

Kopenhag Fotoğrafları

Kopenhag Şehir Rehberi
 
Kopenhag Şehir Rehberi
 
Kopenhag Şehir Rehberi
 
Kopenhag Şehir Rehberi

Kopenhag Uçak Biletleri

Danimarka’nın başkenti ve en gelişmiş şehir olan Kopenhag, İskandinav ülkelerinin de en gelişmiş şehirleri arasında yer almaktadır. Dünyaca ünlü sanatçıların ellerinden çıkma birçok tarihi ve sanat eserlerini gezerken kendinizi farklı bir yüzyıldaymış gibi hissedeceksiniz.

Kopenhag Havalimanı, Danimarka`nın başkenti Kopenhag`daki ana uluslararası havalimanıdır. Danimarka`nın Oresund Bölgesi`ndedir. Amager Adası`nda yer alan havalimanı, Kopenhag şehir merkezinden 8 kilometre; Oresund Köprüsü`nün diğer kıyısında yer alan Malmö şehir merkezinden ise 24 kilometre uzaklıktadır. İskandinav Ülkeleri’ndeki en büyük havalimanı olup Avrupa`daki en eski uluslararası havalimanlarından biridir.

Siz de bizim sistemimiz aracılığıyla uçakla seyahat programınıza en uygun Kopenhag uçuşu için en uygun fiyatlardan yurtdışı online bilet sahibi olabilirsiniz.

Direkt veya Aktarmalı Kopenhag Uçuşları

Düzce
 
 
Hatay
 
 
Kayseri
 
 
İstanbul
 
 
Şanlıurfa
 
 
Diyarbakır
 
 

Kopenhag Nerede?

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları